Путін заявив, що піде до кінця: Кремль готує новий газовий удар проти України

Росія збирається йти до кінця в реалізації трубопроводу в обхід України "Північний потік-2". Проект планують запустити вже в наступному році. Про це під час спільної прес-конференції з президентом Австрії Александером Ван дер Белленом заявив його російський колега Володимир Путін, повідомляють Патріоти України.

"З турками легше працювати, ніж з європейцями. Ось Ердоган вирішив і зробив. А тут потрібно 27 країн, щоб домовитися, і роками жуємо жуйку і нічого не відбувається. Це сумно!", – заявив Путін.

До речі, президент Австрії в той же час підтримав слова російського президента зазначивши, що з "Північного потоку-2" вони виходити не будуть. "У Австрії немає наміру вийти з проекту" Північний потік - 2 ", у OMV - це австрійський газовий концерн - у них точно немає такого наміру, дуже багато інвестували коштів у цю другу можливість транзиту газу. Зрозуміло, ми залишимося", - сказав австрійський президент. "Якби американський газ був дешевший, ніж російський, то, може бути, якось змінилися співвідношення", – він.

Притисли? "Газпром" надіслав "Нафтогазу" офіційні пропозиції щодо транзиту

понеділок, 18 листопад 2019, 16:37

Україна отримала листа від "Газпрому " з офіційною пропозицією продовжити термін дії чинного контракту або укласти новий, передають Патріоти України. Російська сторона пропонує підписати договір на 1 рік з урахуванням прогнозованого попиту європейських...

Хіти тижня. Заощадять лише окремі розумники: "Нафтогаз" підняв ціну на газ для українців

понеділок, 18 листопад 2019, 16:30

Ціна газу для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на умовах ПСО, в цьому місяці складе 4899 гривень за тисячу кубометрів. Вартість газу для потреб населення в листопаді піднялася більше ніж на 600 гривень за тисячу кубометрів в порі...