Путін заявив, що піде до кінця: Кремль готує новий газовий удар проти України

Росія збирається йти до кінця в реалізації трубопроводу в обхід України "Північний потік-2". Проект планують запустити вже в наступному році. Про це під час спільної прес-конференції з президентом Австрії Александером Ван дер Белленом заявив його російський колега Володимир Путін, повідомляють Патріоти України.

"З турками легше працювати, ніж з європейцями. Ось Ердоган вирішив і зробив. А тут потрібно 27 країн, щоб домовитися, і роками жуємо жуйку і нічого не відбувається. Це сумно!", – заявив Путін.

До речі, президент Австрії в той же час підтримав слова російського президента зазначивши, що з "Північного потоку-2" вони виходити не будуть. "У Австрії немає наміру вийти з проекту" Північний потік - 2 ", у OMV - це австрійський газовий концерн - у них точно немає такого наміру, дуже багато інвестували коштів у цю другу можливість транзиту газу. Зрозуміло, ми залишимося", - сказав австрійський президент. "Якби американський газ був дешевший, ніж російський, то, може бути, якось змінилися співвідношення", – він.

Українські хмарочоси стануть вищими: Мінрегіонрозвитку в півтора рази підняло "планку"

субота, 25 травень 2019, 12:05

Це є світовим трендом, головне було розробити нові норми несучих конструкцій. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробило та затвердило нові державні будівельні норми, якими збільшило обмеження по висоті громадських будівель зі 10...

​Більше санкцій хороших та різних: США вдарять по власникам кораблів, котрі задіяні в будівництві "Північного потоку-2

субота, 25 травень 2019, 11:47

Поточна версія законопроекту спрямована передусім проти швейцарської компанії, а також російської та італійської, котрі мають збудувати понад 90% маршруту "потоку-2". На сайті Сенату США опубліковано текст законопроекту, яким передбачає санкції відносн...