"Путіну загрожує економічне пекло": У Росії визнають одну з найсерйозніших криз в історії

У той час як президент РФ Володимир Путін продовжує брехати про те, що російська економіка вдало справляється із санкціями, у центробанку РФ вже визнали масштабну кризу. Масштаби проблем будуть одними із найбільших в історії РФ. Про це пише британське видання Еxpress, передають Патріоти України.

"Путіну загрожує економічне пекло, оскільки Росія визнає, що санкції Заходу завдають шкоди країні... Країні буде важко оговтатися від руйнівних санкцій Заходу", – говориться в публікації.

ЄС, схоже, готовий розірвати свої енергетичні зв'язки з Росією, що залишилися. Данил Бочков, експерт Ради з Росії, зазначив, що Центральний банк Росії визнав, що сьогоднішня криза – є одним із найсерйозніших викликів для Росії з 1990-х років. "Російська економіка адаптується до санкцій лише до середини 2023 року", – зазначили експерти.

Санкції націлені не лише на банки, олігархів та тих, хто має тісні зв'язки з Путіним, а й на енергетичний сектор Росії. Президент США Джо Байден ще у березні підписав указ, який забороняє імпорт російської нафти, зрідженого природного газу та вугілля. Великобританія також зобов'язалася відмовитись від російської нафти до кінця року.

У Росії проблеми з грошима - інвестори вимагають визнати дефолт за облігаціями у квітні

субота, 28 травень 2022, 11:30

Інвестори, що вклали у російські облігації, вимагають визнати дефолт за бондами у квітні. Кредитори заявляють про необхідність виплат 1,9 млн. доларів у вигляді додаткових відсотків за прострочений платіж передають Патріоти України. Мінфін США вимагає ...

Досить фінансувати державу-агресора: Україна вимагає від Німеччини зупинити "Північний потік-1"

субота, 28 травень 2022, 8:35

Після російського вторгнення в Україну підстав, на основі яких працював "Північний потік-1", більше немає, кажуть у компанії-операторі ГТС України. Україна вимагає від Німеччини або зупинити, або різко скоротити потоки природного газу газопроводом "Пів...