"Путіну загрожує економічне пекло": У Росії визнають одну з найсерйозніших криз в історії

У той час як президент РФ Володимир Путін продовжує брехати про те, що російська економіка вдало справляється із санкціями, у центробанку РФ вже визнали масштабну кризу. Масштаби проблем будуть одними із найбільших в історії РФ. Про це пише британське видання Еxpress, передають Патріоти України.

"Путіну загрожує економічне пекло, оскільки Росія визнає, що санкції Заходу завдають шкоди країні... Країні буде важко оговтатися від руйнівних санкцій Заходу", – говориться в публікації.

ЄС, схоже, готовий розірвати свої енергетичні зв'язки з Росією, що залишилися. Данил Бочков, експерт Ради з Росії, зазначив, що Центральний банк Росії визнав, що сьогоднішня криза – є одним із найсерйозніших викликів для Росії з 1990-х років. "Російська економіка адаптується до санкцій лише до середини 2023 року", – зазначили експерти.

Санкції націлені не лише на банки, олігархів та тих, хто має тісні зв'язки з Путіним, а й на енергетичний сектор Росії. Президент США Джо Байден ще у березні підписав указ, який забороняє імпорт російської нафти, зрідженого природного газу та вугілля. Великобританія також зобов'язалася відмовитись від російської нафти до кінця року.

У Києві почнуть відключати навіть ті будинки, які на одній лінії з об'єктами критичної інфраструктури, - директор Yasno

четвер, 1 грудень 2022, 15:27

У Києві поступово скорочується час, який кияни проводять без електроенергії. Але тепер світло відключатимуть і у тих споживачів, будинки яких під'єднані до об’єктів критичної інфраструктури. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідом...

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...