"Пийте свій "бояришнік": Відомий виробник алкоголю преміум класу йде з Росії

Виробник алкогольних напоїв Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys та Captain Morgan оголосив про вихід з РФ. Британська Diageo, яка володіє брендами алкогольних напоїв Smirnoff, Johnnie Walker, Guinness, Baileys та Captain Morgan, йде з Росії. Про це пише російське видання "Коммерсант" із посиланням на компанію, передають Патріоти України.

"Після припинення експорту та продажу готової продукції нашим клієнтам у Росії в березні, ми прийняли непросте рішення про вимушене поступове скорочення комерційної діяльності в країні", - йдеться в заяві компанії.

У Diageo очікують, що цей процес триватиме близько шести місяців. У Росії компанія постачає продукцію до 70 тис. магазинів та 19 тис. ресторанів та барів. На початку березня компанія призупинила імпорт спиртних напоїв до Росії і продавала запаси продукції, що є в країні.

Зернова угода набирає обертів: З українських портів вийшли ще п'ять суден

вівторок, 16 серпень 2022, 12:06

Судна з кукурудзою та пшеницею вийшли з портів Південний та Чорноморськ. Чотири судна чекають на перевірку в Туреччині для відправки в Україну. З портів Чорноморськ та Південний у вівторок, 16 серпня, вийшли п'ять суден з українським зерном, повідомляє...

На Польщу чекає одна з найвищих інфляцій у світі - прогноз експертів

вівторок, 16 серпень 2022, 7:43

Інфляція в Польщі, яка прийняла найбільше біженців з України, в липні 2022 року склала 15,5 відсотка. Однак цей рекорд ще може бути побитий, оскільки, як підкреслюють експерти, нестабільність і невизначеність світової економіки надзвичайно сильно вплив...