Рахунки українців у "ПриватБанку" блокують за старі борги: Що робити

В Україні банки заблокували рахунки тисяч клієнтів через їхні борги (йдеться про будь-яку заборгованість: комунальну, прострочений штраф тощо). Клієнтка ПриватБанку поскаржилася, що її рахунок заблокували за вже закритий борг, який вона виплатила ще 2017-го, передають Патріоти України.

"Приват" блокує рахунки клієнтів із виконавчих проваджень 17 року, які вже давно закриті, але банк заплющив очі і не бачить. Довелося зв'язатися з виконавцем, щоб повторно переслав", - поскаржилася клієнтка банку у спеціалізованому форумі Мінфін.

У відповідь у ПриватБанку зазначили, що в Україні скасували заборону на блокування рахунків, якщо сума боргу менша за 100 тис. грн. Наразі блокують рахунки за будь-який борг.

"Ми можемо зняти встановлене обмеження, тільки якщо отримаємо документ від виконавчої служби про зняття арешту. Будь ласка, зверніться до органу, який встановив обмеження для направлення до Банку відповідного документа, тоді ми одразу зможемо відновити роботу рахунку", – радять у банку.

Приватний виконавець Анатолій Телявський розповідає OBOZREVATEL: мало звертають увагу на ще одне важливе нововведення – за новими правилами боржнику залишають на рахунку 13,4 тис. грн. на місяць на поточні витрати. Раніше блокували всю суму на рахунку, а якщо це єдиний рахунок боржника, на який він отримує свою зарплату, його залишали без жодних коштів.

В Україні злетіла кількість вакансій: Скільки платять і кому найлегше знайти роботу

субота, 30 вересень 2023, 10:44

В Україні роботодавці опублікували 102748 вакансій. Фактично цей показник досягнув рівня, який був до початку повномасштабної війни. При цьому значно зростає кількість пропозицій для вчителів, передають Патріоти України. Як говориться в даних Wokr,ua, ...

Росія хоче скопіювати валютну модель Китаю, але зазнає невдачі, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 9:14

"Ми обговорюємо це з ЦБ", – додав Решетніков, уточнивши, що його пропозиція "не питання двох курсів" щодо валюти, що було б "надзвичайно шкідливо". Він сказав: "Ми повинні встановити чіткий моніторинг та чітке розуміння того, скільки рублів у нас переб...