​Раніше сприйняли б за анекдот: Польща закуповує українські "Запорожці" (фото)

Для поганих сільських доріг вироб АвтоЗАЗу - те що треба

Всюдихідними якостями славився ще "прадідусь" ЗАЗ А10С3A 2019, знаменитий "горбань" ЗАЗ 965

Минулого тижня очевидці сфотографували новенький "ЗАЗ А10С3A 2019" з двигуном "Weichai WP4" (номер кузова №50), який був відправлений в Польщу. Автобус помітили на заправці навпроти Запорізького автомобільного заводу, повідомляють Патріоти України з посиланням на групу "Українські автомобілі".

Водій розказав, що в Польщі вже їздить близько 100 таких автобусів різних модифікацій. На жаль через ціни в Україні таких автобусів купують мало. Пізніше польські передплатники групи розповіли, що ці автобуси купуються невеликими місцевими радами (наприклад, Грифіце, Гостинін) і використовуються на поганих дорогах.
"До речі, цьогорічні користувачі автобусів ЗАЗ хвалять їх (Прушкув, Жирардув, Оборники). З ними проблем немає, і в основному вони дешеві. Марно купувати більш дорогі автобуси виробництва Solaris, Autosan, Mercedes, Man, Volvo або Scania (хоча всі вони зроблені в Польщі), щоб перевезти 5 або 10 пенсіонерів з села А в село "Б", - написали адміністраторам групи "Українські автомобілі" їх передплатники з Польщі.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Вражаюче досягнення: Запас ходу нового електрокара Маска перевершив прогноз

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:28

Компанія Tesla може почати поставки нової моделі електрокара Tesla Model Y вже в лютому цього року. Міністерство енергетики США заявило, що запас ходу Tesla Model Y без підзарядки - 507 кілометрів. Про це повідомляється на сайті відомства, передають Па...