​Раніше сприйняли б за анекдот: Польща закуповує українські "Запорожці" (фото)

Для поганих сільських доріг вироб АвтоЗАЗу - те що треба

Всюдихідними якостями славився ще "прадідусь" ЗАЗ А10С3A 2019, знаменитий "горбань" ЗАЗ 965

Минулого тижня очевидці сфотографували новенький "ЗАЗ А10С3A 2019" з двигуном "Weichai WP4" (номер кузова №50), який був відправлений в Польщу. Автобус помітили на заправці навпроти Запорізького автомобільного заводу, повідомляють Патріоти України з посиланням на групу "Українські автомобілі".

Водій розказав, що в Польщі вже їздить близько 100 таких автобусів різних модифікацій. На жаль через ціни в Україні таких автобусів купують мало. Пізніше польські передплатники групи розповіли, що ці автобуси купуються невеликими місцевими радами (наприклад, Грифіце, Гостинін) і використовуються на поганих дорогах.
"До речі, цьогорічні користувачі автобусів ЗАЗ хвалять їх (Прушкув, Жирардув, Оборники). З ними проблем немає, і в основному вони дешеві. Марно купувати більш дорогі автобуси виробництва Solaris, Autosan, Mercedes, Man, Volvo або Scania (хоча всі вони зроблені в Польщі), щоб перевезти 5 або 10 пенсіонерів з села А в село "Б", - написали адміністраторам групи "Українські автомобілі" їх передплатники з Польщі.

У скреп буде істерика: "Північний потік-2" на межі зриву

вівторок, 17 вересень 2019, 11:25

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти Ук...

Casus belli? "Что будет с ценами на нефть в случае войны в Персидском заливе", - експерт

вівторок, 17 вересень 2019, 10:29

"Casus belli? США винят Иран в нападении на нефтяные заводы Саудовской Аравии. По сведениям американцев, 19 целей поражены дронами и крылатыми ракетами, причем, удары нанесены с севера и северо-запада, то есть с территорий Ирана, Ирака и/или северной ч...