Реформи в дії: За які медпослуги українці повинні будуть платити зі своєї кишені

З 1 квітня 2020 року українці зможуть отримати ряд медичних послуг безкоштовно, але не всі. Про це розповіла голова відділу комунікацій Нацслужби здоров'я України Тетяна Бойко в ефірі телеканалу 1+1, передають Патріоти України.

"Українець з власної кишені може сплачувати за офіційним прайсом лікарні немедичні послуги, сервісні. Наприклад, знову-таки на пологах. За пологи за все необхідне сплатила Національна служба здоров’я, але якщо породілля хоче палату підвищеного комфорту або більш якісне харчування - це може бути офіційним прайсом в лікарні" - сказала Бойко.

Голова департаменту комунікації НСЗУ також додала, що українці будуть оплачувати самостійно стоматологічні послуги, якщо це не термінова допомога і пацієнт - не дитина. Також доведеться заплатити і за гарантовано безкоштовні послуги, якщо пацієнти не підписали декларацію із сімейним лікарем або не отримали направлення.

Нова енергія: Презентовано найкомпактніший водневий генератор у світі

середа, 23 вересень 2020, 23:24

GEH2 оснащений водневими паливними елементами Toyota. GEH2, зібраний і випробуваний компанією Eneria, оснащений водневими паливними елементами останнього покоління від Toyota, і на сьогоднішній день є найбільш ефективним і найбільш компактним водневим ...

Зеленського пресингують до банкрутства? Отримання Україною траншу МВФ у 2020 році малоймовірне, - Morgan Stanley

середа, 23 вересень 2020, 20:04

Гальмування реформ і порушення домовленостей, зокрема щодо недоторканості керівництва НБУ, не минулись дарма. Міжнародні спонсори демонструють розчарування і жорстко демонструють свою позицію. Отримання Україною до кінця 2020 року навіть одного траншу ...