З 1 квітня 2020 року українці зможуть отримати ряд медичних послуг безкоштовно, але не всі. Про це розповіла голова відділу комунікацій Нацслужби здоров'я України Тетяна Бойко в ефірі телеканалу 1+1, передають Патріоти України.
"Українець з власної кишені може сплачувати за офіційним прайсом лікарні немедичні послуги, сервісні. Наприклад, знову-таки на пологах. За пологи за все необхідне сплатила Національна служба здоров’я, але якщо породілля хоче палату підвищеного комфорту або більш якісне харчування - це може бути офіційним прайсом в лікарні" - сказала Бойко.
Голова департаменту комунікації НСЗУ також додала, що українці будуть оплачувати самостійно стоматологічні послуги, якщо це не термінова допомога і пацієнт - не дитина. Також доведеться заплатити і за гарантовано безкоштовні послуги, якщо пацієнти не підписали декларацію із сімейним лікарем або не отримали направлення.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...