Регулятор у режимі турбулентності: Стало відомо, хто виконуватиме обов'язки Смолія у Нацбанку

Виконувачкою обов'язків голови Національного банку України до призначення нового голови призначили першу заступницю голови НБУ Катерину Рожкову, зазначають Патріоти України.

"Відповідно до Закону України "Про Національний банк України", з даного моменту виконувати обов'язки голови Національного банку буде перший заступник голови Катерина Рожкова", - йдеться в повідомленні пресслужби фінрегулятора.

"Для нашої команди "червоними лініями" залишаються ті лінії, які були озвучені главою. По-перше, незалежність НБУ як інституції, право Нацбанку приймати рішення незалежно від політичних побажань, а тільки з метою підтримки макрофінансової стабільності. Це також неприпустимість включення друкарського верстата, неприпустимість повернення збанкрутілих банків колишнім власникам. Це неприпустимість адміністративного втручання в ринкові відносини", - сказала Рожкова на брифінгу.

Росія закриває для України Керченську протоку: Вбивають Маріуполь з економікою південно-східних областей, - Цаплієнко

середа, 14 квітень 2021, 23:09

Росія з 24 квітня під приводом військових манерів закриває Керченську протоку. Іноземним суднам буде заборонений прохід протокою до жовтня 2021 року. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко у Telegram, зазначають Патріоти України. "За от...

Між Україною та "Л/ДНР" діють корупційні схеми з виплати пенсій жителям ОРДЛО

середа, 14 квітень 2021, 15:52

Подібні схеми є відмиванням бюджетних грошей і прямими доказами фінансування незаконних збройних формувань. На мою думку, СБУ має перевірити цю інформацію та припинити їхнє функціонування. В умовах фактичної зупинки перетину КПВВ на лінії розмежування ...