Рекордна інфляція в США може вдарити по заощадженнях українців: Як зберегти гроші та у що інвестувати

Українцям рекомендують переводити свої заощадження в золото. Дорогоцінний метал – один із найкращих способів інвестувати гроші на тлі рекордної інфляції у США та нестабільності курсу світових валют, зазначають Патріоти України.

Ще зовсім недавно, у період розпалу пандемії коронавірусу, золото втрачало ціну. Однак після того, як у лютому 2022 року в США було зафіксовано рекордний за останні тридцять років рівень інфляції, золото почало дорожчати. Аналітики називають цей дорогоцінний метал – найкращою довгостроковою інвестицією на поточний момент.

Згідно з прогнозами, до кінця 2022 золото злетить в ціні до $2 150 за унцію. В Україні офіційний курс золота у Національному банку за одну тройську унцію (31 грам) становить 51 057 гривень. До кінця 2022 року очікується зростання вартості золота на 17%.

Придбати зливки золота вагою від 1 грама можна у будь-якому комерційному банку України, проте експерти нагадують, що купити дорогоцінний метал у банку простіше, ніж його продати. Далеко не всі фінустанови купують золоті зливки. Реалізувати дорогоцінний метал можна через ломбарди або онлайн-аукціони.Рекордна інфляція в США може вдарити по заощадженням українців: як зберегти гроші та у що інвестуватиЗа словами експертів, золото - це довгострокова інвестиція на десятки років, тому переводити в дорогоцінний метал коштує в середньому близько 5% заощаджень.

"Рішення погане та неприємне, але... корисне": Фурса прокоментував ідею податку на імпорт

неділя, 14 серпень 2022, 20:29

Деякі народні депутати виступають з ініціативою впровадження 10% податку на купівлю валюти в Україні. Цей податок має скоротити імпорт. Про це розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України. Він зауважив, 10% податок на імпорт д...

Усі замовлення - для України: Виробник "Байрактарів" наразі заброньований на три роки вперед

неділя, 14 серпень 2022, 19:29

Турецька компанія Baykar, яка виробляє безпілотники Bayraktar TB2 і Bayraktar Akinci, має потужності для виробництва 20 безпілотників щомісяця і трирічний резерв замовлення. Наразі турецький виробник безпілотників зосереджений тільки на замовленнях Укр...