Рекордний врожай України при рекордних цінах у світі: Експорт цьогорічного зерна може принести нашій державі $6 000 000

Україна здатна експортувати 24,4 млн тонн зерна за підсумками цьогорічної збиральної кампанії – це принесе близько 6 мільярдів доларів виручки. Про це в коментарі Економічній правді розповів міністр агрополітики Роман Лещенко, зазначають Патріоти України.

Цьогоріч збір пшениці вперше перевищує 30 млн тонн і становить близько 33 млн тонн. Це на 26 % перевищує торішні результати і план на 2021 рік.

"У результаті ми можемо вийти на надвисоку пропозицію зерна за підсумками року – понад 80 млн тонн", – заявив Лещенко.

Цьогоріч в Україні зібрано 60 % продовольчої пшениці, або 19,8 млн тонн – її використовують для виробництва, наприклад, хлібу. Решта 40 %, або 13,2 млн тонн, становить фураж – пшениця, що використовується як корм для худоби.

За словами Лещенка, на внутрішні потреби необхідно 5 млн тонн якісної пшениці, а решта йде на експорт – тобто, 14,8 млн. Ще планується експортувати 9,6 млн тонн фуражу.

"Отже, загальна кількість експорту може сягнути 24,4 млн тонн зерна. У фінансовому еквіваленті це принесе країні 6 млрд доларів виручки", – заявив Лещенко.

Собівартість вже виросла до 30-32 грн.за кілограм: В Україні може злетіти ціна на цукор

четвер, 28 жовтень 2021, 20:28

Найближчим часом в Україні може сильно зрости ціна на цукор. Зараз собівартість популярного продукту вже досягла 30-32 гривень за один кілограм, а відпускна ціна на заводах становить від 35 до 40 гривень за кілограм. Експерти прогнозують зростання цін,...

Переказати гроші зможуть не всі! "ПриватБанк" встановив обмеження на поповнення карток

четвер, 28 жовтень 2021, 20:07

Українці зіткнулися з обмеженнями на поповнення банківського рахунку до Приватбанку. Ліміт встановлений на цілий місяць, і якщо його досягти, то покласти гроші на картку буде неможливо, передають Патріоти України. На сайті Мінфін клієнтка ПриватБанк н...