Рекордний зліт долара до 50 грн: Українців приголомшили прогнозом і назвали терміни

Офіційний курс долара в Україні в кінці 2023 року може підскочити до 50 гривень, заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України.

"Але чи буде він таким - не знаю. Кінець наступного року - це 14 місяців. У нас з початку війни пройшло 7 місяців. Ви бачили, як багато всього змінилося. Ми зараз говоримо про грудень 2023 року - це взагалі як нескінченність Всесвіту зараз для нас", – підкреслив він в інтерв'ю Каналу 24.

Разом з тим він вважає, що занадто багато уваги приділяється курсу долара, який закладається в бюджет. "Останні 3-4 роки постійно щось закладається в бюджет. Всі кажуть: "Ось, дивіться! Що закладається в бюджет". Потім це ніколи не збігається з реальністю. І воно не повинно збігатися, адже це прогноз, А прогноз може бути неточним, Точний прогноз – це взагалі удача", - додав Фурса.

Ляпас Путіну? Час не настав: Лукашенко не захотів переводити Білорусь на єдину валюту з Росією

понеділок, 29 травень 2023, 16:30

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко не захотів переводити країну на єдину валюту з Росією. За словами Лукашенка, це питання "не сьогоднішнього дня". Таку заяву самопроголошений президент Білорусі зробив під час зустрічі з головою центробанку Росії...

Українцям перерахують пенсії через лічені дні: Збільшення може досягти 1200 грн на місяць

понеділок, 29 травень 2023, 15:38

В Україні у червні перерахують виплати працюючим пенсіонерам. Перерахунок відбудеться заднім числом (мав пройти у квітні, але затримався через відсутність статистики). Українці на заслуженому відпочинку, які продовжили працювати, отримають у червні гро...