Рекордний зліт долара до 50 грн: Українців приголомшили прогнозом і назвали терміни

Офіційний курс долара в Україні в кінці 2023 року може підскочити до 50 гривень, заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України.

"Але чи буде він таким - не знаю. Кінець наступного року - це 14 місяців. У нас з початку війни пройшло 7 місяців. Ви бачили, як багато всього змінилося. Ми зараз говоримо про грудень 2023 року - це взагалі як нескінченність Всесвіту зараз для нас", – підкреслив він в інтерв'ю Каналу 24.

Разом з тим він вважає, що занадто багато уваги приділяється курсу долара, який закладається в бюджет. "Останні 3-4 роки постійно щось закладається в бюджет. Всі кажуть: "Ось, дивіться! Що закладається в бюджет". Потім це ніколи не збігається з реальністю. І воно не повинно збігатися, адже це прогноз, А прогноз може бути неточним, Точний прогноз – це взагалі удача", - додав Фурса.

Коли Україна зможе повернутися до планових графіків відключення електрики. Експерти дали оцінки

субота, 3 грудень 2022, 1:56

Експерти вважають, що підстави очікувати на поліпшення ситуації в енергетичній системі України існують. Проте вразливим фактором є подальші дії російських агресорів. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Повернутись у графік. Коли в Україні припинять...

В Україні власників генераторів можуть оштрафувати на 500 тис. грн: Хто опиниться в зоні ризику

п’ятниця, 2 грудень 2022, 22:14

Українці, які користуються генераторами, можуть отримати штрафи, сума яких досягає 500 тис. грн. Справа в тому, що зберігати пальне для генератора без відповідної ліцензії не можна, а підприємствам узагалі потрібно оформляти спеціальні документи. Про т...