РФ краде з України зерно: Нові знімки Maxar знову фіксують навантажені кораблі в Криму

Росія продовжує вивозити з України вкрадене окупантами зерно. На нових супутникових знімках Maxar зафіксовано, як в окупованому Криму завантажують два кораблі. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

На знімках від Maxar Technologies, датованих 19 і 21 травня, видно, як два суховантажі під російським прапором швартуються і завантажуються зерном. Йдеться про кораблі "Матрос Позинич" і "Матрос Кішка".

Вони були пришвартовані поруч з об'єктами, схожими на зернові силоси. Звідти зерно зсипалося з конвеєра у відкритий трюм.

Відомо, що обидва кораблі вже покинули порт окупованого Криму. Суховантажі, за даними сайту для відстеження суден, отримали різні маршрути. "Матрос Позініч" пливе через Егейське море і нібито прямує в Бейрут, столицю Лівану. А "Матрос Кішка" все ще знаходиться в Чорному морі.

"Важко сказати напевно, чи завантажується судно вкраденим українським зерном, але анексований Росією Крим сам виробляє мало зерна, на відміну від багатих сільським господарством українських областей Херсонської та Запорізької областей, розташованих безпосередньо на північ", - додали в CNN.


Три категорії українців можуть отримати від 11 700 до 27 300 грн від благодійного фонду: Що треба знати

субота, 4 лютий 2023, 12:30

Українці, які постраждали від повномасштабної війни, можуть отримати грошову допомогу від благодійного фонду Ukrainely. Сума виплати становить від 11 700 до 27 300 грн. Громадяни можуть самостійно обрати суму фінансової підтримки, яка їм потрібна, пере...

У Міненерго назвали три області з найскладнішою ситуацією з відключенням світла

субота, 4 лютий 2023, 12:24

У зв’язку з бойовими діями та атаками рсосіян про критичній інфраструктури, найскладніша ситуація зі знеструмленнями спостерігається у Донецькій, Херсонській і Харківській областях. Найбільша частка відключених споживачів через дефіцит генерувальної по...