РФ краде з України зерно: Нові знімки Maxar знову фіксують навантажені кораблі в Криму

Росія продовжує вивозити з України вкрадене окупантами зерно. На нових супутникових знімках Maxar зафіксовано, як в окупованому Криму завантажують два кораблі. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

На знімках від Maxar Technologies, датованих 19 і 21 травня, видно, як два суховантажі під російським прапором швартуються і завантажуються зерном. Йдеться про кораблі "Матрос Позинич" і "Матрос Кішка".

Вони були пришвартовані поруч з об'єктами, схожими на зернові силоси. Звідти зерно зсипалося з конвеєра у відкритий трюм.

Відомо, що обидва кораблі вже покинули порт окупованого Криму. Суховантажі, за даними сайту для відстеження суден, отримали різні маршрути. "Матрос Позініч" пливе через Егейське море і нібито прямує в Бейрут, столицю Лівану. А "Матрос Кішка" все ще знаходиться в Чорному морі.

"Важко сказати напевно, чи завантажується судно вкраденим українським зерном, але анексований Росією Крим сам виробляє мало зерна, на відміну від багатих сільським господарством українських областей Херсонської та Запорізької областей, розташованих безпосередньо на північ", - додали в CNN.


Депутати пропонують зберегти безплатне розмитнення авто, але не для всіх: Що треба знати

середа, 29 червень 2022, 6:28

До Верховної Ради внесено новий проєкт закону про розмитнення авто. Підготували його понад 60 народних депутатів. Про це написав у Facebook один із авторів законопроєкту Ігор Фріс. передають Патріоти України. Проєкт закону вносить зміни до Податкового...

Стало відомо, коли АЗС в Україні скасують обмеження на кількість пального "в одні руки"

середа, 29 червень 2022, 6:20

Ліміти на кількість пального на українських автозаправних станціях скасують у липні.Про це заявив народний депутат Андрій Герус під час брифінгу в Медіацентрі Україна-Укрінформ, передають Патріоти України. Він зазначив, що у червні на ринок зайшло пон...