Рівніший серед рівних: Суд залишив низькі тарифи "Укренерго" для заводів Коломойського

Окружний адмінсуд Києва 1 серпня 2019 року призупинив дію високих тарифів "Укренерго" для шести заводів Ігоря Коломойського.

Коломойський знову виграв? Фото: соцмережі.

У четвер, 22 серпня Шостий апеляційний адміністративний суд вирішив відхилити скаргу НКРЕКУ на визначення щодо забезпечення позову в частині призупинення дії постанов регулятора №954 і №955, по якому встановлюються тарифи для НЕК "Укренерго". Про це повідомляє держпідприємство "Гарантований покупець", передають Патріоти України.

Як нагадали в "ГарПо", Окружний адмінсуд Києва 1 серпня 2019 року призупинив дію високих тарифів "Укренерго" (постанови №954 і №955) для шести заводів Ігоря Коломойського. Як повідомлялося, з 1 липня 2019 року на виконання прийнятого в квітні 2017 року закону "Про ринок електроенергії" в Україні запущений новий оптовий ринок е / е, що передбачає перехід від роботи за моделлю єдиного покупця до конкурентного механізму. Він передбачає двосторонні договори (ДД) між виробниками і споживачами, постачальниками, балансуючий ринок (де розраховується різниця між прогнозним і фактичним обсягом споживання і його вартість), ринок "на добу вперед" (РДВ) і внутрішньодобовий ринок (ВДР, на ньому закуповується е / е на найближчі години), ринок допоміжних послуг.

В результаті запуску вартість енергоресурсу для непобутових споживачів зросла на 10-25% в залежності від класу напруги. Найбільш гостро на зміни ціни відреагував ряд промислових підприємств (в основному ферросплавщики), в собівартості продукції яких витрати на електроенергію складають значну частку, які через суди добилися припинення нового тарифу "Укренерго" на передачу е / е, збільшеного в умовах нового ринку в шість разів.

Захмарні платіжки розсилатимуть населенню вже після виборів: "Нафтогаз" різко підняв ціни на газ для виробництва тепла

вівторок, 22 вересень 2020, 20:51

НАК "Нафтогаз України" оприлюднила оптову ціну на природний газ для виробників теплової енергії, яким державна компанія постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО). У вересні ціна газу становитиме 4 318,99 грн за 1 тисячу кубометрів (без урахува...

Курс на 29: Нацбанк опустив гривню до нового мінімуму за 2020 рік

вівторок, 22 вересень 2020, 19:56

22 вересня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,23 - 28,25 гривні, на закритті - на рівні 28,19 - 28,22 гривні.