Різниця досить значна: Стало відомо, на скільки пенсії у чоловіків в Україні вищі, ніж у жінок

Зарплати у чоловіків традиційно вищі, ніж у жінок. Внаслідок цього розмір пенсій у них також не однаковий. В Україні різниця між пенсіями чоловіків та жінок у середньому становить майже 2 000 гривень, передають Патріоти України.

За даними аналітиків, у чоловіків середня пенсія в Україні складає 5701 грн. У жінок – 3926 гривень. Відповідно, чоловіки отримують на 1775 гривень більше.

При цьому у першому кварталі 2023 року розмір середньої пенсії в Україні становив 5 238 гривень. За підрахунками, середня пенсія чоловіків перевищує цей показник на 463 гривні; у жінок вона менша на 1 312 гривень.

У різних регіонах країни розмір виплат відрізняється. Найвищі виплати і у чоловіків, і у жінок в Україні зафіксовані у Києві, а найнижчі – у Тернопільській області.

Пенсіонери Києва в середньому отримують 7129 гривень. Проте у столиці є й ті, кому платять мінімалку. Жителі Тернопільської області, які мають найнижчі пенсії у країні, одержують у середньому 3 997 гривень на місяць. У пенсіонерів у Закарпатській області – у середньому на місяць виходить 4 164 грн, у Чернівецькій – 4 182 грн.

Нагадаємо, що вік виходу на пенсію у чоловіків та жінок урівняли. Так, для отримання пенсії за віком (60 років) у 2023 році необхідно мати не менше 30 років страхового стажу.За наявності певних обставин на пенсію можна вийти достроково у 55 років, або пізніш

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

США уникли катастрофічного дефолту - президент Байден

неділя, 28 травень 2023, 14:54

Президент США Джо Байден досягнув принципової домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передають Патріоти України. Зазначається, що Байден і спі...