Рогозін обіцяє росіянам нове космічне "велічіє": Роскосмос збирається побудувати нову орбітальну космічну станцію

Чи вистачить комічній галузі Росії, що невпинно деградує, кваліфікованих кадрів, збережених технологій, а також фінансування для амбітного проекту, покаже час

Росія створить нову орбітальну космічну станцію, яка прийде на зміну МКС. Відповідне рішення прийняла науково-технічна рада Роскосмоса, йдеться в повідомленні держкорпорації 31 липня, зазначають Патріоти України.

З метою недопущення припинення безперервного освоєння навколоземної космічної інфраструктури запропоновано створення національного пілотованого космічного комплексу на низькій навколоземній орбіті - Російської орбітальної службової станції.

У Роскосмосі також відзначили, що завершити експлуатацію МКС планується до 2028 року.

Експлуатацію Міжнародної космічної станції планується завершити вже до 2028 року.Раніше повідомлялося, що при відкритті люка російського багатофункціонального лабораторного модуля Наука вилетів болт. "Візуально все було в порядку. Пороху немає. Коли ми відкривали люк, то побачили як звідти вилетів болт довжиною два сантиметри", - сказав російський космонавт Олег Новицький.

Наука пристикувалася до МКС 29 липня, зайнявши місце модуля Пірс, який за допомогою вантажного корабля Прогрес МС-16 був відстикований від російського сегменту станції.

Незабаром стався інцидент, коли двигуни Науки незаплановано заробили і розвернули МКС. Причиною цього в держкорпорації назвали короткочасний збій програмного забезпечення.

Чергова невдала спроба: "Нафтогаз" не отримав згоди інвесторів на відтермінування виплат за зовнішнім боргом

середа, 17 серпень 2022, 22:00

НАК "Нафтогаз України" не вдалося отримати згоди інвесторів на дворічну відстрочку виплат за трьома випусками єврооблігацій. Про це йдеться у повідомленні компанії на Ірландській фондовій біржі, передають Патріоти України. Так, необхідний кворум (понад...

Що буде з доларом найближчими тижнями: Експерт назвала ймовірний курс

середа, 17 серпень 2022, 18:53

Продавці долару намагаються наблизити курс до позначки в 41 гривню, зараз він утримується на рівні 40,30-40,60 гривень. Про це розповіла 24 каналу директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку" Анна Золотько, передають Патріоти України. Вон...