Роман Абрамович купує найдорожчий будинок в Ізраїлі (фото)

Вілла належить британському єврейському філантропові Алану Говарду.

Абрамович дарма часу не втрачає? Ілюстрація: Русский еврей.

Роман Абрамович близький до придбання найдорожчої нерухомості Ізраїлю. За даними «Калькаліста», мова йде про віллу в Герцлії-Піту, що займає територію в 9 дунамів. За даними видання, нерухомість може бути продана за 63 мільйони доларів США, передають Патріоти України.

Вона належить британському єврейському філантропові Алану Говарду. На даний момент Абрамович орендує віллу і має намір скористатися пунктом угоди про оренду, де мова йде про пріоритетне право викупу одиниці житла.

Роман Абрамович в березні 2017 року зняв в оренду будинок в тель-авівському кварталі Неве-Цедек. За інформацією видання Globes, в будівлі повинні були проживати фахівці, в чиє завдання входить проектування будівлі на місці готелю «Версан».
Абрамович в 2015 році заплатив за це місце 100 мільйонів доларів США. Згідно з умовами угоди, підприємець придбав не тільки сам готель, але і прилеглу до нього територію загальною площею 1500 квадратних метрів. У 2015 році Абрамович викупив цю ділянку землі у ізраїльської актриси Галь Гадот.

Хіти тижня. В Україні підвищать пенсійний вік через кілька місяців: Що треба знати і до чого готуватися

четвер, 20 лютий 2020, 12:00

В Україні до 1 квітня 2020 року пенсійний вік для жінок - 59 років, а вже з 1 квітня –-59 років і 6 місяців. Таке нововведення передбачене в рамках ухваленого ще 9 років тому поетапного ускладнення умов виходу на заслужений відпочинок для українок, пер...

Долар і євро дорожчають: Свіжий курс валют в Україні на 20 лютого

четвер, 20 лютий 2020, 8:55

В Україні курс долара в четвер, 20 лютого, піднявся на 5 копійок. Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 24,53 грн/$. Про це свідчать дані банківських установ, передають Патріоти України. Водночас сере...