Роман Абрамович купує найдорожчий будинок в Ізраїлі (фото)

Вілла належить британському єврейському філантропові Алану Говарду.

Абрамович дарма часу не втрачає? Ілюстрація: Русский еврей.

Роман Абрамович близький до придбання найдорожчої нерухомості Ізраїлю. За даними «Калькаліста», мова йде про віллу в Герцлії-Піту, що займає територію в 9 дунамів. За даними видання, нерухомість може бути продана за 63 мільйони доларів США, передають Патріоти України.

Вона належить британському єврейському філантропові Алану Говарду. На даний момент Абрамович орендує віллу і має намір скористатися пунктом угоди про оренду, де мова йде про пріоритетне право викупу одиниці житла.

Роман Абрамович в березні 2017 року зняв в оренду будинок в тель-авівському кварталі Неве-Цедек. За інформацією видання Globes, в будівлі повинні були проживати фахівці, в чиє завдання входить проектування будівлі на місці готелю «Версан».
Абрамович в 2015 році заплатив за це місце 100 мільйонів доларів США. Згідно з умовами угоди, підприємець придбав не тільки сам готель, але і прилеглу до нього територію загальною площею 1500 квадратних метрів. У 2015 році Абрамович викупив цю ділянку землі у ізраїльської актриси Галь Гадот.

"Епоха бідності" позаду: Сьогодні пенсіонери України стали багатше

середа, 16 жовтень 2019, 21:15

Пенсія за віком зросла за липень-вересень 2019 року на 7 гривень — до 3016,46 гривні на місяць. У третьому кварталі 2019 року розмір середньої пенсійної виплати в Україні зріс на 14 гривень — до 3019,62 гривні на місяць. Такі дані наводить Пенсійний фо...

Хіти тижня. Кому з українців очікувати підвищення виплат після індексації у жовтні

середа, 16 жовтень 2019, 19:00

Пенсіонерам та держслужбовцям варто очікувати підвищення доходів на суму близько 250 грн. В Україні очікується підвищення соціальних виплат, пенсій і заробітних плат для декількох категорій українців після індексації доходів, яка відбудеться в жовтні з...