Роман Абрамович купує найдорожчий будинок в Ізраїлі (фото)

Вілла належить британському єврейському філантропові Алану Говарду.

Абрамович дарма часу не втрачає? Ілюстрація: Русский еврей.

Роман Абрамович близький до придбання найдорожчої нерухомості Ізраїлю. За даними «Калькаліста», мова йде про віллу в Герцлії-Піту, що займає територію в 9 дунамів. За даними видання, нерухомість може бути продана за 63 мільйони доларів США, передають Патріоти України.

Вона належить британському єврейському філантропові Алану Говарду. На даний момент Абрамович орендує віллу і має намір скористатися пунктом угоди про оренду, де мова йде про пріоритетне право викупу одиниці житла.

Роман Абрамович в березні 2017 року зняв в оренду будинок в тель-авівському кварталі Неве-Цедек. За інформацією видання Globes, в будівлі повинні були проживати фахівці, в чиє завдання входить проектування будівлі на місці готелю «Версан».
Абрамович в 2015 році заплатив за це місце 100 мільйонів доларів США. Згідно з умовами угоди, підприємець придбав не тільки сам готель, але і прилеглу до нього територію загальною площею 1500 квадратних метрів. У 2015 році Абрамович викупив цю ділянку землі у ізраїльської актриси Галь Гадот.

Хіти тижня. В яку країну найбільше експортується українських карабінів та гвинтівок

п’ятниця, 19 липень 2019, 17:00

Держекспортконтроль повідомив яку кількість стрілецької зброї та легкого озброєння експортує Україна. Найбільшу кількість стрілецької зброї та легкого озброєння, серед яких зокрема гвинтівки та карабіни, протягом останніх 5 років Україна експортувала ...

Хіти тижня. Дякувати товаришу Путіну, його "комбайнерам" та "господарникам": На Донбас звалилася "кара єгипетська" (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 12:00

Так, епіцентр розмноження сарани виникло в районі через те, що штучні ставки висохли, перетворившись в болота. "Зараз вирішується, яким чином боротися з сараною, тому що територія не обстежена і не розмінована. Безпосередня близькість розташування став...