Росія хоче "заморозити" Україну: Експерт дав поради, як людям пережити зиму

Окупанти можуть продовжувати атакувати енергетичну інфраструктуру, теплоелектроцентралі та теплоелектростанції України, передають Патріоти України.

У зв'язку з цинічними діями армії РФ, українцям варто підготувати варіант евакуації на випадок, якщо через ворожі обстріли у багатоквартирних будинках взимку зникне електропостачання. Про це розповів директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко під час телемарафону.

"Ризик того, що Росія продовжить атаки на енергетичну інфраструктуру і на теплоелектроцентралі та теплоелектростанції, є. Обійти його сьогодні ніяк неможливо", - попередив він.

Фахівець каже, якщо мешканці приватного будинку можуть налагодити автономне опалення і автономне енергозабезпечення, це потрібно зробити.

"Поставте резервний генератор. Якщо у вас газове опалення, я впевнений, що газом ви будете забезпечені, але все одно потрібна буде електрика, щоб працював газовий котел чи інший. Потурбуйтеся про те, щоб у вас все було в робочому стані: перевірте стан опалювальних мереж", - сказав він.

На його думку, у разі, якщо взимку у багатоповерхівках не буде електропостачання, теплозабезпечення та каналізації, то людям варто евакуюватися. Пояснює він це тим, що жити взимку за низьких температур без енергозабезпечення, без каналізації, газо- і водопостачання - неможливо.

"Якщо ви бачите, що ваш населений пункт, особливо поблизу бойових дій, не буде забезпечений опаленням та електрикою, думайте над резервним варіантом, думайте куди евакуйовуватись", - додав Харченко.

Нагадаємо, увечері неділі 11 вересня росіяни завдали цинічного удару по об'єктах інфраструктури, у результаті чого в різних районах Харкова та області зникло електропостачання, проблеми зі світлом також були в Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Полтавській, Сумській, Харківській областях.

Клієнти Monobank почали втрачати крупні суми та накопичувати борги через одну непомітну операцію

четвер, 8 червень 2023, 18:37

У Monobank є функція, через яку клієнти можуть опинитися в боргах, і самі того не помітити. Про свій особистий досвід розповів один із користувачів українського банку.Стало відомо, що Monobank може без дозволу клієнта і за фактом без його повідомлення ...

В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

четвер, 8 червень 2023, 16:54

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та пла...