Росія хоче "заморозити" Україну: Експерт дав поради, як людям пережити зиму

Окупанти можуть продовжувати атакувати енергетичну інфраструктуру, теплоелектроцентралі та теплоелектростанції України, передають Патріоти України.

У зв'язку з цинічними діями армії РФ, українцям варто підготувати варіант евакуації на випадок, якщо через ворожі обстріли у багатоквартирних будинках взимку зникне електропостачання. Про це розповів директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко під час телемарафону.

"Ризик того, що Росія продовжить атаки на енергетичну інфраструктуру і на теплоелектроцентралі та теплоелектростанції, є. Обійти його сьогодні ніяк неможливо", - попередив він.

Фахівець каже, якщо мешканці приватного будинку можуть налагодити автономне опалення і автономне енергозабезпечення, це потрібно зробити.

"Поставте резервний генератор. Якщо у вас газове опалення, я впевнений, що газом ви будете забезпечені, але все одно потрібна буде електрика, щоб працював газовий котел чи інший. Потурбуйтеся про те, щоб у вас все було в робочому стані: перевірте стан опалювальних мереж", - сказав він.

На його думку, у разі, якщо взимку у багатоповерхівках не буде електропостачання, теплозабезпечення та каналізації, то людям варто евакуюватися. Пояснює він це тим, що жити взимку за низьких температур без енергозабезпечення, без каналізації, газо- і водопостачання - неможливо.

"Якщо ви бачите, що ваш населений пункт, особливо поблизу бойових дій, не буде забезпечений опаленням та електрикою, думайте над резервним варіантом, думайте куди евакуйовуватись", - додав Харченко.

Нагадаємо, увечері неділі 11 вересня росіяни завдали цинічного удару по об'єктах інфраструктури, у результаті чого в різних районах Харкова та області зникло електропостачання, проблеми зі світлом також були в Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Полтавській, Сумській, Харківській областях.

Українці мають платити за кожен "зайвий" квадрат житла: Які правила в 2023-му та кого звільнили від податку

п’ятниця, 27 січень 2023, 18:39

Українці з житлом великої площі щороку мають сплачувати податок за кожен зайвий квадратний метр. Однак у 2023 році від цього обов'язку звільнено тих, чия нерухомість розташована на території, де у 2022-му велися воєнні дії або була окупація. Про це йде...

Названо середню зарплату, яку отримують українські біженці у Швейцарії

п’ятниця, 27 січень 2023, 17:30

Понад 70 тисяч українських біженців виїхали до Швейцарії після початку повномасштабної війни. Більшість наших співвітчизників намагається працевлаштуватися в країні з високим рівнем життя, передають Патріоти України. Названо середню зарплату, яку вони ...