
Окупанти можуть продовжувати атакувати енергетичну інфраструктуру, теплоелектроцентралі та теплоелектростанції України, передають Патріоти України.
У зв'язку з цинічними діями армії РФ, українцям варто підготувати варіант евакуації на випадок, якщо через ворожі обстріли у багатоквартирних будинках взимку зникне електропостачання. Про це розповів директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко під час телемарафону.
"Ризик того, що Росія продовжить атаки на енергетичну інфраструктуру і на теплоелектроцентралі та теплоелектростанції, є. Обійти його сьогодні ніяк неможливо", - попередив він.
Фахівець каже, якщо мешканці приватного будинку можуть налагодити автономне опалення і автономне енергозабезпечення, це потрібно зробити.
"Поставте резервний генератор. Якщо у вас газове опалення, я впевнений, що газом ви будете забезпечені, але все одно потрібна буде електрика, щоб працював газовий котел чи інший. Потурбуйтеся про те, щоб у вас все було в робочому стані: перевірте стан опалювальних мереж", - сказав він.
На його думку, у разі, якщо взимку у багатоповерхівках не буде електропостачання, теплозабезпечення та каналізації, то людям варто евакуюватися. Пояснює він це тим, що жити взимку за низьких температур без енергозабезпечення, без каналізації, газо- і водопостачання - неможливо.
"Якщо ви бачите, що ваш населений пункт, особливо поблизу бойових дій, не буде забезпечений опаленням та електрикою, думайте над резервним варіантом, думайте куди евакуйовуватись", - додав Харченко.
Нагадаємо, увечері неділі 11 вересня росіяни завдали цинічного удару по об'єктах інфраструктури, у результаті чого в різних районах Харкова та області зникло електропостачання, проблеми зі світлом також були в Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Полтавській, Сумській, Харківській областях.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...