Росіяни вивозять з України десятки тисяч тонн зерна та овочів: За якими схемами та хто їм допомагає

Російські окупанти вивозять із Херсонської області десятки тисяч тонн зернових та овочів до Криму. Причому йдеться не лише про вкрадену продукцію, а й про ту, яку продають українські аграрії "по зв'язках". Про це під час брифінгу розповів голова Херсонської обласної воєнної адміністрації Геннадій Лагута, передають Патріоти України.

Він наголосив: вивозять українську агропродукцію окупанти у настільки величезних кількостях, що "на КПВВ "Чонгар" кілометрові затори із вантажівок".

"З Херсонської області вивозиться продукція. І на жаль, це не лише та, яку окупант грабіжницько відбирає у фермерів, а й та, яка "по співпраці" деяких наших виробників продається по зв'язках. Мені боляче про це говорити, але деякі аграрії продають продукцію за готівку на територію тимчасово окупованого Криму", – сказав Лагута.

Разом з тим, через розв'язану Росією війну проти України у світі критично скоротилися продовольчі запаси. Що може спровокувати величезну кризу. Наприклад, пшениці, за даними, наданими ООН, залишилося лише на 10 тижнів.

Ще однією причиною скорочення її запасів є заборона на її експорт з боку Індії, яка зробила це з метою забезпечення загальної продовольчої безпеки країни, повідомляє The Epoch Times. При цьому наголошується: ситуація з продовольством у світі наразі гірша, ніж у 2007 та 2008 роках.

"Наразі спостерігається найнижчий рівень запасів зерна, який будь-коли бачив світ. Разом з тим, доступ до добрив дуже обмежений, а посуха в регіонах, де вирощують пшеницю, є найекстремальнішою за останні 20 років", – наводить видання слова гендиректорки сільськогосподарської аналітичної компанії Gro Intelligence Сари Менкер, сказаними на Раді Безпеки ООН.

Гроші від підвищення віддадуть Україні: США ввели 35% митні тарифи на російську продукцію

понеділок, 27 червень 2022, 21:49

Президент США Джо Байден ввів 35% митні тарифи на російську продукцію. Про це повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Білим домом оприлюднено відповідну прокламацію президента Сполучених Штатів. У ній говориться, ...

Деградація та інфляція суттєво пришвидшаться: Економіст розповів, які наслідки чекають на Росію через дефолт

понеділок, 27 червень 2022, 21:14

Дефолт у Російській Федерації призведе до значного звуження можливості позик, неможливості субсидування окремих сфер економіки та падіння соцвиплат, а в результаті стане однією з причин деградації економіки та держави в цілому. Про це розповів економіс...