Росіяни вже торгують краденим українським зерном, попит є, - KSE

Експорт продовольства з України відіграє дуже важливу роль у світовому забезпеченні різноманітними культурами. Ми за останні 20 років перетворились у вагомого глобального гравця на ринку зернових культур. Про це 24 каналу повідомив віцепрезидент KSE Олег Нів'євський, передають Патріоти України.

Він також додав, що Україна дуже багато експортує і якщо 20 років тому від нашого постачання залежало 40 мільйонів людей, то зараз ця цифра – 400 мільйонів осіб.

Якщо не має експорту із українських портів, то країни, які отримували наше зерно – страждатимуть від його недостачі. Це доволі бідні країни, слабкі економічно, а відтак дуже залежні від наших поставок, – зазначає Нів'євський.

Експерт пояснює, що зараз ми отримуємо доволі невтішні новини стосовно стану посівної в деяких країнах. Несприятливі кліматичні умови, багато де зараз посуха, що унеможливлює нормальний посів. Невдалий врожай тільки підсилить удар від відсутності експорту з України.

Які продукти під загрозою через війну Росії проти України

Якщо говорити про Україну, то це зернові, олійні культури та сама олія. На разі це наші основні галузі експорту продовольства. Як ми знаємо, на прилавках магазинів ЄС все рідше з'являється соняшникова олія, говорить віцепрезидент KSE.

Гроші від підвищення віддадуть Україні: США ввели 35% митні тарифи на російську продукцію

понеділок, 27 червень 2022, 21:49

Президент США Джо Байден ввів 35% митні тарифи на російську продукцію. Про це повідомив керівник офісу президента Андрій Єрмак, передають Патріоти України. "Білим домом оприлюднено відповідну прокламацію президента Сполучених Штатів. У ній говориться, ...

Деградація та інфляція суттєво пришвидшаться: Економіст розповів, які наслідки чекають на Росію через дефолт

понеділок, 27 червень 2022, 21:14

Дефолт у Російській Федерації призведе до значного звуження можливості позик, неможливості субсидування окремих сфер економіки та падіння соцвиплат, а в результаті стане однією з причин деградації економіки та держави в цілому. Про це розповів економіс...