Росіяни вже торгують краденим українським зерном, попит є, - KSE

Експорт продовольства з України відіграє дуже важливу роль у світовому забезпеченні різноманітними культурами. Ми за останні 20 років перетворились у вагомого глобального гравця на ринку зернових культур. Про це 24 каналу повідомив віцепрезидент KSE Олег Нів'євський, передають Патріоти України.

Він також додав, що Україна дуже багато експортує і якщо 20 років тому від нашого постачання залежало 40 мільйонів людей, то зараз ця цифра – 400 мільйонів осіб.

Якщо не має експорту із українських портів, то країни, які отримували наше зерно – страждатимуть від його недостачі. Це доволі бідні країни, слабкі економічно, а відтак дуже залежні від наших поставок, – зазначає Нів'євський.

Експерт пояснює, що зараз ми отримуємо доволі невтішні новини стосовно стану посівної в деяких країнах. Несприятливі кліматичні умови, багато де зараз посуха, що унеможливлює нормальний посів. Невдалий врожай тільки підсилить удар від відсутності експорту з України.

Які продукти під загрозою через війну Росії проти України

Якщо говорити про Україну, то це зернові, олійні культури та сама олія. На разі це наші основні галузі експорту продовольства. Як ми знаємо, на прилавках магазинів ЄС все рідше з'являється соняшникова олія, говорить віцепрезидент KSE.

По сотні за десяток? Ціни на яйця в Україні можуть сягнути нової позначки

четвер, 6 жовтень 2022, 11:26

В Україні вартість десятка яєць сягнула 50 грн і до кінця року може бути на рівні 60 грн. При цьому десяток найвищої категорії курячих яєць (добірні) може впритул наблизитися до позначки 100 гривень, передають Патріоти України. Такий прогноз у коментар...

Вигоду отримають усі споживачі нафтопродуктів: У США оцінили користь для світу від ліміту цін на російську нафту

четвер, 6 жовтень 2022, 6:30

Ліміт цін на російську нафту планують запровадити у грудні. Навіть Індія та Китай, на підтримку котрих все ще сподівається Путін, навряд змарнують шанс поживитися за рахунок держави-агресора. Введення ліміту цін на російську нафту дозволить 50 найбільш...