Російські окупанти вирішили забирати у фермерів "зайву" землю

Російські окупанти на території Мелітополя заявили про намір забирати у фермерів "зайву" землю. Вони заявили, що за їхнім законом сад не може бути з площею понад 4 га, тоді як українці мають ділянки 6-10 га. Про це повідомляє місцеве видання "РІА-Мелітополь", передають Патріоти України.

Т.зв. "керівник" Мелітопольської адміністрації Андрій Сігута заявив про майбутнє вилучення земель на одному із зборів. Цю інформацію також підтвердив законний міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Сигута вже розповідає, що за російським законодавством та однією людиною не може бути більше 4 га землі. Хоча за українським законодавством у великої кількості людей є по 6, 8,10 і більше га землі. Тим самим вони вже готують населення до експропріації садів , земельних паїв", – повідомив Федоров.

До речі, така практика застосовується вже на захоплених окупантами територіях Луганської області. Так, голова Луганської ОВ Сергій Гайдай у національному телемарафоні розповів, що росіяни забирають у фермерів землю. Більше того, за фермерами вони ставлять "дивлячих". Створюються також умовні колгоспи.

"Була нагода, коли під час наради з місцевими фермерами чоловік не погодився на умови окупантів. Він просто під час зборів встав і сказав, що відмовляється виконувати вимоги окупантів. Увечері до його двору під'їхав БТР і фермера розстріляли", – йдеться у публікації.

Відключення світла 15 червня: У ДТЕК і "Укренерго" повідомили, коли не буде електрики

субота, 15 червень 2024, 11:44

Сьогодні, 15 червня, в Україні будуть діяти стабілізаційні графіки відключення світла, адже було запроваджено ліміти на споживання електроенергії по всій країні Про це повідомили у НЕК "Укренерго" і ДТЕК, передають Патріоти України. Так, у суботу графі...

Готуйте павербанки! "Енергоатом" виведе в ремонт п’ять енергоблоків АЕС - відключення можуть почастішати

субота, 15 червень 2024, 9:57

В Україні "Енергоатом" виведе в ремонт п’ять енергоблоків АЕС. Тиждень тому вийшов з ремонту один блок атомної електростанції. Про це в ефірі "Київ24" розповів енергетичний експерт, голова Ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав...