Російські окупанти вирішили забирати у фермерів "зайву" землю

Російські окупанти на території Мелітополя заявили про намір забирати у фермерів "зайву" землю. Вони заявили, що за їхнім законом сад не може бути з площею понад 4 га, тоді як українці мають ділянки 6-10 га. Про це повідомляє місцеве видання "РІА-Мелітополь", передають Патріоти України.

Т.зв. "керівник" Мелітопольської адміністрації Андрій Сігута заявив про майбутнє вилучення земель на одному із зборів. Цю інформацію також підтвердив законний міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Сигута вже розповідає, що за російським законодавством та однією людиною не може бути більше 4 га землі. Хоча за українським законодавством у великої кількості людей є по 6, 8,10 і більше га землі. Тим самим вони вже готують населення до експропріації садів , земельних паїв", – повідомив Федоров.

До речі, така практика застосовується вже на захоплених окупантами територіях Луганської області. Так, голова Луганської ОВ Сергій Гайдай у національному телемарафоні розповів, що росіяни забирають у фермерів землю. Більше того, за фермерами вони ставлять "дивлячих". Створюються також умовні колгоспи.

"Була нагода, коли під час наради з місцевими фермерами чоловік не погодився на умови окупантів. Він просто під час зборів встав і сказав, що відмовляється виконувати вимоги окупантів. Увечері до його двору під'їхав БТР і фермера розстріляли", – йдеться у публікації.

Новий удар по кишені: З 1 грудня в Україні різко злетить один із тарифів на комуналку

субота, 26 листопад 2022, 21:30

В Україні завдяки запровадженому мораторію тарифи на комуналку не підвищуватимуть до кінця війни. Проте заборона на підвищення тарифів не поширюється на вартість усіх комунальних послуг. Тож комунальники вирішили підвищити тариф на вивіз сміття. Він зр...

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...