Російські "Прогреси" ще глибше пішли на "пенсію": Оновлений Cargo Dragon успішно повернувся на Землю (відео)

Модифікований Cargo Dragon, котрий вперше в автоматичному режимі 7 грудня пристикувався до МКС, тепер здатен доставляти у космос на 50% більшу вагу та на 20% більший об'єм вантажу, ніж попередня модель.

Вантажний багаторазовий космічний корабель компанія Ілона Маска SpaceX Cargo Dragon повернувся з Міжнародної космічної станції на Землю, зазначають Патріоти України.

Деталі: Корабель, який у грудні доставив на МКС 2900 кілограм вантажу американського космічного агентства NASA, повернув на Землю близько 2350 кг старого обладнання та результатів дослідів. В рамках контракту SpaceX з NASA це була вже 21-ша вантажна місія з постачання МКС.

Наразі Cargo Dragon є єдиним у світі космічним кораблем, який здатний повертати вантажі з МКС на Землю.

У Кремлі буде істерика: Німецький концерн вийшов з проєкту "Північний потік-2" через загрозу санкцій США

вівторок, 19 січень 2021, 18:15

Концерн Bilfinger SE вийшов з будівництва "Північного потоку-2", ставши першою німецькою компанією, яка залишила проєкт російського газопроводу. Про це пише Bild, посилаючись на відповідні листи компанії, відправлені в США, передають Патріоти України. ...

Х**ла дотискають? "Газпром" вперше визнав ймовірність припинення будівництва "Північного потоку-2"

вівторок, 19 січень 2021, 17:43

Російський виробник газу "Газпром" у випущеному ним проспекті єврооблігацій визнав, що існують ризики зупинки чи згортання проєкту газопроводу "Північний потік-2". Із документом "Газпрому" у вівторок ознайомилось агентство Reuters, передають Патріоти ...