Російський газ впаде в ціні нижче нуля, продавцям доведеться доплачувати: Московська біржа дала "вбивчий" прогноз для Путіна

Московська біржа очікує негативні ціни на російську нафту в червні і вже в найближчі дні - падіння вартості газу нижче нуля. Фактично це означає, що покупцям будуть доплачувати за те, щоб вони забрали товар, передають Патріоти України.

"CME Group поінформувала своїх учасників клірингу про можливість торгівлі розрахунковими ф'ючерсами на нафту марки Light Sweet Crude Oil і на природний газ (на базисі Henry Hub) за негативними цінами", – повідомляється в листі, який Московська біржа розіслала учасникам торгів.

Ціни виконання розрахункових ф'ючерсів визначаються за розрахунковою ціною відповідних поставних ф'ючерсів, торги якими проводить біржа NYMEX.

Мосбіржа відповідно до рекомендацій комітету з термінового ринку від 22 квітня 2020 року може зрушувати межі цінового діапазону за контрактами в ході вечірньої торгової сесії. Крім того, 28 квітня 2020 року Комітет рекомендував не проводити торги з 10:00 до 14:00 мск в день виконання ф'ючерсу на нафту марки Light Sweet Crude Oil, якщо певний біржею значення ціни виконання контракту нижче мінус $ 0,5.

В кінці квітня вперше в історії вартість ф'ючерсу на нафту американської марки WTI з поставкою в травні впала до від'ємного значення – до мінус $ 37,6 за барель, що викликало паніку на ринку. Обвалу цін передувало рекордне падіння попиту на нафту, а також майже повне заповнення світових нафтосховищ.

Хіти тижня. Кабмін заборонив низку товарів із Росії: Що зникне з магазинів і чи вплине це на ціни

середа, 14 квітень 2021, 2:00

Кабінет міністрів України розширив перелік товарів, які заборонено імпортувати з Росії. До списку потрапили, наприклад, харчові продукти й побутова хімія. Постанова почне діяти вже через тиждень. Чи порідшає вибір на полицях у супермаркетах, і чи поміт...

А де ж кінець "епохи бідності"? У Раді провалили рішення щодо зниження тарифів на електроенергію

вівторок, 13 квітень 2021, 18:35

У Верховній Раді провалили рішення щодо зниження тарифу на перші 100 кВт*год електроенергії з 1,69 до 90 копійок. Відповідне рішення 13 квітня розглянули під час засідання парламенту, яке транслювалося на офіційному сайті Ради, передають Патріоти Украї...