Російський газ впаде в ціні нижче нуля, продавцям доведеться доплачувати: Московська біржа дала "вбивчий" прогноз для Путіна

Московська біржа очікує негативні ціни на російську нафту в червні і вже в найближчі дні - падіння вартості газу нижче нуля. Фактично це означає, що покупцям будуть доплачувати за те, щоб вони забрали товар, передають Патріоти України.

"CME Group поінформувала своїх учасників клірингу про можливість торгівлі розрахунковими ф'ючерсами на нафту марки Light Sweet Crude Oil і на природний газ (на базисі Henry Hub) за негативними цінами", – повідомляється в листі, який Московська біржа розіслала учасникам торгів.

Ціни виконання розрахункових ф'ючерсів визначаються за розрахунковою ціною відповідних поставних ф'ючерсів, торги якими проводить біржа NYMEX.

Мосбіржа відповідно до рекомендацій комітету з термінового ринку від 22 квітня 2020 року може зрушувати межі цінового діапазону за контрактами в ході вечірньої торгової сесії. Крім того, 28 квітня 2020 року Комітет рекомендував не проводити торги з 10:00 до 14:00 мск в день виконання ф'ючерсу на нафту марки Light Sweet Crude Oil, якщо певний біржею значення ціни виконання контракту нижче мінус $ 0,5.

В кінці квітня вперше в історії вартість ф'ючерсу на нафту американської марки WTI з поставкою в травні впала до від'ємного значення – до мінус $ 37,6 за барель, що викликало паніку на ринку. Обвалу цін передувало рекордне падіння попиту на нафту, а також майже повне заповнення світових нафтосховищ.

Зеленський назвав кандидата на посаду глави НБУ

середа, 15 липень 2020, 23:14

Кирило Шевченко працює головою правління "Укргазбанку" з 2015 року. У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №3857 від 15.07.2020 за ініціативи президента Володимира Зеленського про призначення Кирила Шевченка головою Нацбанку. Про це повідомляє...