Розв'язана РФ війна не зупинила: Азійська країна купуватиме нафту в Росії

Шрі-Ланка вирішила купувати нафту у Росії, що розв'язала війну проти України. Після оголошення дефолту країна зіткнулася зі значним дефіцитом пального, і вирішення цієї проблеми її влада побачила у закупках в РФ нафти з подальшою переробкою її на єдиному в Шрі-Ланці нафтопереробному заводі. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

Зазначається: закуповуватиме країна легку сибірську нафту. Цей сорт є одним з небагатьох, які можуть переробляти НПЗ Шрі-Ланки. "Єдиний нафтопереробний завод країни має отримати сиру нафту 28 травня, що дозволить перезапустити його вперше більш як за два місяці", – йдеться в повідомленні. При цьому наголошується: як Шрі-Ланка платитиме за постачання, наразі невідомо.

Шрі-Ланка стала однією з останніх азіатських країн, яка погодилася на пропозицію Росії про купівлю її дешевої нафти після того, як РФ вторглася до України. "Більшість нафтопереробних заводів у США та по всій Європі припинили закупівлю у Росії, що призвело до різкого падіння вартості її нафти", – нагадали аналітики.

Зі свого боку, ЄС готує "урізаний" варіант нафтового ембарго, який зачепить лише постачання морем. Таке ембарго можуть ухвалити до кінця травня, "урізаний" варіант погоджують для того, щоб переконати підтримати обмеження Угорщини.

Зазначимо, що санкції могли ухвалити ще кілька тижнів тому, проте їх заблокувала Угорщина. Вони не просто відмовляються від тих обмежень, які зачеплять їхню економіку, а й продовжують стверджувати, що всіляко намагаються не втручатися у війну.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Норвегія виділить для України 1 млрд євро допомоги

п’ятниця, 1 липень 2022, 19:01

Норвегія виділить для України фінансову допомогу у розмірі близько 1 млрд євро. Про це заявив прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере на спільному з президентом Володимиром Зеленським брифінгу. . За його словами, Україна зможе отримати пакет допомо...