Рубль перший у світі за темпами девальвації: Росіянам радять скупляти валюту, поки не запізно

У Росії вже найближчим часом рубль обвалиться до 85 руб. за долар (зараз 77 рублів), населенню варто запасатися валютою. Про це заявив російський експерт, виконавчий директор Klopenko Group Дмитро Іванов, повідомляють Патріоти України з посиланням на Прайм. У цьому році вітчизняна валюта (рубль. - Ред.) стала першою в світі за темпами девальвації, обігнавши турецьку ліру і бразильський реал - рубль втратив більше 20% своєї вартості, - вказав експерт.

За його словами, цей тренд збережеться і у найближчі місяці, оскільки об'єктивних причин для зміцнення рубля немає: ціни на нафту продовжують падати, російська економіка знаходиться у глибокій рецесії, а пандемія коронавірусу продовжить впливати на економічне життя ще довгий час.

Через це зараз росіяни активно купують готівкову валюту, створюючи мультивалютну корзину - це найбільш розумний і зважений підхід при девальвації національної валюти в економічну кризу, - підсумував Іванов.

ЄС готується зняти частину санкцій з Росії, але обмежити ціни на нафту: У Politico дізналися про деталі 8-го пакету

середа, 28 вересень 2022, 17:55

Європейська комісія (ЄК) 28 вересня запропонує послам ЄС запровадити у новому восьмому санкційному пакеті обмеження цін на російську нафту, а також обговорить стелю цін на газ. При цьому ЄС має намір пом'якшити деякі санкції проти Росії, передають Патр...

"Північні потоки" померли назавжди? У Німеччині припускають, що труби вже не полагодять

середа, 28 вересень 2022, 16:58

Три труби російського газопроводу "Північний потік" і не введений в експлуатацію "Північний потік-2" можуть залишитися назавжди непридатними для використання після витоків газу в Балтійському морі. Західні країни називають це актом саботажу з боку РФ, ...