Рубль перший у світі за темпами девальвації: Росіянам радять скупляти валюту, поки не запізно

У Росії вже найближчим часом рубль обвалиться до 85 руб. за долар (зараз 77 рублів), населенню варто запасатися валютою. Про це заявив російський експерт, виконавчий директор Klopenko Group Дмитро Іванов, повідомляють Патріоти України з посиланням на Прайм. У цьому році вітчизняна валюта (рубль. - Ред.) стала першою в світі за темпами девальвації, обігнавши турецьку ліру і бразильський реал - рубль втратив більше 20% своєї вартості, - вказав експерт.

За його словами, цей тренд збережеться і у найближчі місяці, оскільки об'єктивних причин для зміцнення рубля немає: ціни на нафту продовжують падати, російська економіка знаходиться у глибокій рецесії, а пандемія коронавірусу продовжить впливати на економічне життя ще довгий час.

Через це зараз росіяни активно купують готівкову валюту, створюючи мультивалютну корзину - це найбільш розумний і зважений підхід при девальвації національної валюти в економічну кризу, - підсумував Іванов.

Путін догрався: Найбільша компанія Європи подала до суду на "Газпром"

четвер, 9 лютий 2023, 14:24

ČEZ є найбільшою публічною компанією в Центральній та Східній Європі / Ілюстрація REUTERS На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну чеська компанія ČEZ ініціювала арбітражний розгляд проти російського "Газпрому", передають Патріоти Украї...

Україна має зброю для ударів по РФ! Вже готують бомбосховища.

четвер, 9 лютий 2023, 12:04

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!