Санкції працюють: В Абрамовича можуть забрати особняк в Колорадо за 50 мільйонів доларів

Російський олігарх Роман Абрамович може залишитися без свого будинку в Аспені. Санкції можуть позбавити його елітної нерухомості, передають Патріоти України.

Санкції західих партнерів України продовжують нищити російську економіку та завдавати болючих ударів олігархам окупантів. Кожна людина з російським паспортом відповість за початок підлої війни проти України.

Маєток Абрамовича у Колорадо під прицілом санкцій

Російський олігарх Роман Абрамович вже втратив багато своїх активів та нерухомості. Незабаром він може залишитися без ще одного великого особняка.

Володіння олігарха площею 14 тисяч квадратних метрів мають стати одним з перших об'єктів, який підпаде під санкції США. Як зазначають юристи, на Абрамовича записано декілька об'єктів нерухомості, що значно спрощує накладання санкцій, адже не потрібно буде проходити процедуру визначення власника майна.

Купівля квартири в Європі: Скільки доведеться відкладати, щоби придбати житло у країнах ЄС

понеділок, 30 січень 2023, 12:30

Мешканцю Польщі, щоб купити собі квартиру площею 50 квадратних метрів, доведеться відкладати майже всю свою зарплату упродовж 7 років. І то за умови, що його заробіток - не нижчий за середній по країні. Це - не найкращий показник у ЄС, проте й не найгі...

Яйця в Україні продаватимуть по-новому: Які з'являться і навіщо введуть класи

понеділок, 30 січень 2023, 10:50

В Україні Міністерство аграрної політики планує змінити вимогу до курячих яєць. Перед продажем їх мають поділити на класи, вагу. Про це йдеться у проєкті наказу, опублікованому на сайті Мінагро, передають Патріоти України. Так, яйця курячі хочуть поділ...