Сатрапи Путіна демонструють, хто в Криму господар: Окупанти знищили найстаріший пляж у Керчі

Пляж, розташований на зупинці «Інститут», традиційно користується популярністю у мешканців міста і туристів, проте в цьому році територія не пристосована для відпочинку.

Популярний пляж навіть не намагаються підготувати до сезону. Фото: Крим. Реалії.

Окупанти зруйнували один з найстаріших пляжів захопленої Росією Керчі на півострові Крим. Популярне місце в цьому році не здатна прийняти туристів, передають Патріоти України.

Комунальні служби так і не почали підготовку узбережжя в цьому районі до курортного сезону. Проблема полягає в тому, що опорна стіна з місцевого черепашнику, яка захищала берегову лінію від сповзання грунту, повністю зруйнована. Кам'яна кладка звалилася на пляж, купи каміння досі лежать на піску.

Журналісти зняли стан пляжу на відео:

Джерело: Крим.Реалії

Євро після рекордного росту пішло вниз слідом за доларом: Нацбанк оновив курс гривні на наступний тиждень

субота, 5 грудень 2020, 5:45

Нацбанк зміцнив гривню третій день поспіль, що зумовлено падінням "американця" до більшості міцних валют. Національний банк України на понеділок, 7 грудня, зміцнив курс гривні більш ніж на 1 копійку по відношенню до долара і на 1,5 копійки до євро, заз...

Український "Руслан" доправив до Італії величезну газову турбіну (фото)

п’ятниця, 4 грудень 2020, 23:53

Нова газова турбіна SGT-700 замінить попередню турбіну, і буде забезпечувати енергією аеропорт Мілану і прилеглі об’єкти. Український Ан-124 доставив до аеропорту Мальпенса у Мілані нову турбіну, призначену для електростанції Sea Energia, що постачає е...