Саудівська Аравія висунула Росії ультиматум в нафтовій війні, - західні ЗМІ

Згідно з підрахунками Саудівської Аравії, сукупний світовий видобуток нафти необхідно знизити відразу на 10 млн барелів на добу.

Саудівська Аравія висунула Москві ультиматум і зажадала від Росії обмежити видобуток нафти більше всіх серед нафтових держав. Інформацію повідомляє авторитетне американське агентство Bloomberg, посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.

Згідно з отриманими даними, Саудівська Аравія в ультимативній формі зажадала, щоб Росія різко знизила видобуток нафти відразу на 1,5 млн барелів на добу. Журналісти змогли з'ясувати, що, згідно з підрахунками Саудівської Аравії, сукупний світовий видобуток нафти необхідно знизити відразу на 10 млн барелів на добу. При цьому головним питанням залишається оброблення квот: яка з країн наскільки зменшить видобуток.

За версією Саудівської Аравії, її квота скоротиться на 3 млн барелів, у ОАЕ, Іраку і Росії - на 1,5 млн. Але вважати пропонується від поточних рівнів вже після того, як члени ОПЕК різко збільшили обсяг видобутку нафти. Так, Ер-Ріяд підняв її з 9,8 млн барелів до 12,3 млн, це означає, що скорочення відносно березня складе тільки 0,5 млн барелів. У ОАЕ видобуток зріс на 1 млн барелів, у Ірану - на 200 тисяч. Російська влада на ультиматум поки ніяк не відповіла, однак, судячи з усього, буде змушена його прийняти, оскільки російська економіка опинилася у важкій кризі.

​Вітчизняні сильно додали: Україна стала набагато більше експортувати вина

п’ятниця, 5 червень 2020, 22:12

За рік Україна збільшила експорт вин виноградних на 49,3%, в грошовому еквіваленті. Про це свідчать дані Державної митної служби. Так, за 5 місяців цього року Україна експортувала вина на 5,4 млн дол. Тоді як в січні-травні 2019 року - на 3,6 млн дол, ...

Хіти тижня. Банки будуть автоматично блокувати рахунки боржників: Мін'юст готує "сюрприз" українцям

п’ятниця, 5 червень 2020, 17:30

Україні банківські рахунки боржників блокуватимуть автоматично після того, як відомості введуть в єдиний реєстр боржників. При цьому ухилитися від виконання рішення суду буде складніше, передають Патріоти України. Відповідний законопроєкт розробив Мін'...