Сердечники, не хапайтесь за серце: У Зеленського вирішили підвищити розцінки на медичні послуги

Максим Степанов. Фото: скріншот з відео.

Уряд змінив деякі тарифи лікування українців. Зокрема, збільшили тарифи на лікування інфаркту міокарта і гострого мозкового інсульту. Про це прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив на засіданні уряду, інформують Патріоти України.

"Мається на увазі, що держава витрачатиме більше коштів на пацієнтів, і лікарям не потрібно буде економити на лікуванні українців", - сказав прем'єр-міністр.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що будуть змінені тарифи на лікування гострого інфаркту міокарда та гострого мозкового інсульту. "65% смертей у нашій країні - саме від серце-судинних захворювань. Тепер замість 16 001 гривні, які були виділені на інфаркт міокарда, сума становитиме 30 109 гривень. З 19 332 гривень, виділених на лікування гострого мозкового інсульту, сума тарифу становитиме 26 947 гривень. Також ми додаємо на екстрену допомогу, суттєво збільшуючи ставку на надання цієї допомоги. Загальна сума буде 1 млрд 260 млн гривень", - сказав він.

Степанов додав, що до порядку реалізації програми про медичне обслуговування населення необхідно внести зміни. "Що саме мається на увазі змінами, які ми хочемо внести? Це введення нового пакету до цієї програми. Пакет підтримки наших закладів охорони здоров'я, на які ми пропонуємо додати 2 млрд 331 млн гривень", - сказав Степанов.

За його словами, ці гроші підуть на фінансування установ, які залишилися з меншим фінансуванням порівняно з 2019 роком. "Все, що виділяється з державного бюджету, виділятиметься на рівні не менше, ніж це було в 2019 році. Зміни почнуть діяти з липня цього року", - пообіцяв Степанов.

В Україні бути середнім класом невигідно: Хто платить за "золоту" електрику замість олігархів

неділя, 16 травень 2021, 6:30

Підвищення тарифів на електроенергію з 1 січня 2021 року< - це тільки початок, чесно попереджає влада. При цьому більшість українців вже не в змозі оплачувати комунальні послуги. А для деяких, далеко не самих заможних громадян, які використовують елект...

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...