Шантаж Угорщини набирає обертів: Будапешт за розблокування нафтового ембарго вимагає 18 млрд євро від ЄС

Європейський Союз не може запровадити шостий санкційний пакет проти РФ, оскільки декілька країн - проти, серед них є Угорщина. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що його країна готова розблокувати шостий пакет санкцій ЄС щодо Росії лише тоді, коли їй запропонують інвестиційний план 15-18 млрд євро від Єврокомісії (ЄК), передають Патріоти України.

Зауважимо, що декілька днів тому Угорщина говорила про 700-750 млн євро компенсації. Це орієнтовно на 20 разів менша сума, ніж просить зараз.Таку заяву зробив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто після зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі.

Він наголосив, якщо такого плану не буде, Будапешт вимагатиме виключення питання нафтового ембарго проти РФ із санкційного пакету. Ще один варіант – це безстроковий виняток для закупівель трубопровідної нафти в РФ для Угорщини.

"Європейська комісія викликала проблеми своєю пропозицією, тому Угорщина має право чекати, що ЄС запропонує рішення: профінансувати інвестиції та компенсувати 15-18 млрд євро", – сказав Сіярто. За його словами, нафтове ембарго проти РФ призведе до підвищення цін на пальне в Угорщині на 55-60%. Він зауважив, що поки фінансових пропозицій від Європейської комісії не надходило.

Українцям роздадуть готівку на оплату комуналки - механізм змінили

п’ятниця, 9 грудень 2022, 17:44

Українці, чий дохід не дає змоги оплачувати комуналку (якщо витрати на комунальні послуги перевищують 20% сукупного доходу сім'ї), мають право на монетизовані субсидії. Призначати готівкові виплати за новими правилами можуть не лише органи соцзахисту, ...

Новий удар по кишені: У Нацбанку зробили заяву щодо подорожчання продуктів

п’ятниця, 9 грудень 2022, 15:59

В Україні через воєнні дії та відключення електроенергії подорожчання продуктів буде неминучим. Особливо впливає на ціни другий чинник. Адже через нестачу електроенергії витрати на виробництво та зберігання продуктів значно зростають. Про це йдеться в ...