Шантаж Угорщини набирає обертів: Будапешт за розблокування нафтового ембарго вимагає 18 млрд євро від ЄС

Європейський Союз не може запровадити шостий санкційний пакет проти РФ, оскільки декілька країн - проти, серед них є Угорщина. Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що його країна готова розблокувати шостий пакет санкцій ЄС щодо Росії лише тоді, коли їй запропонують інвестиційний план 15-18 млрд євро від Єврокомісії (ЄК), передають Патріоти України.

Зауважимо, що декілька днів тому Угорщина говорила про 700-750 млн євро компенсації. Це орієнтовно на 20 разів менша сума, ніж просить зараз.Таку заяву зробив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто після зустрічі міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі.

Він наголосив, якщо такого плану не буде, Будапешт вимагатиме виключення питання нафтового ембарго проти РФ із санкційного пакету. Ще один варіант – це безстроковий виняток для закупівель трубопровідної нафти в РФ для Угорщини.

"Європейська комісія викликала проблеми своєю пропозицією, тому Угорщина має право чекати, що ЄС запропонує рішення: профінансувати інвестиції та компенсувати 15-18 млрд євро", – сказав Сіярто. За його словами, нафтове ембарго проти РФ призведе до підвищення цін на пальне в Угорщині на 55-60%. Він зауважив, що поки фінансових пропозицій від Європейської комісії не надходило.

Пенсію почнуть платити достроково: Хто з українців може розраховувати

субота, 23 вересень 2023, 11:39

Дехто з українців може вийти на пенсію достроково. Однак для цього потрібно відповідати певним умовам. Наприклад, відпрацювати на шкідливих виробництвах, передають Патріоти України. Втім, це не єдиний спосіб, передає "На пенсії" – така можливість пере...

Путін рятує свій останній козир - на росіян чекає рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ

субота, 23 вересень 2023, 10:28

На тлі масових антиросійських санкцій, які були введені у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, влада країни-агресора готує рекордне за 11 років підвищення тарифів на газ для населення, передають Патріоти України. Як повідомляє The Moscow Times з посила...