Ще дві дружні країни завдали Росії удару в спину

Картки російської платіжної системи "Мир" більше не обслуговуватимуть у Киргизстані. Нові правила набудуть чинності з 5 квітня. Видання "Коммерсантъ" пише, що рішення влада країни ухвалила через санкції США щодо Національної системи платіжних карт (НСПК) - оператора платіжної системи "Мир", передають Патріоти України.

Водночас у Національній платіжній системі Киргизстану повідомили, що "Елкарт" припинить обслуговування російських карт "Мир" з метою "мінімізації ризику вторинних санкцій" проти киргизької платіжної системи.

Таким чином, власники карток "Мир" у Киргизстані не зможуть зняти готівку в банкоматах, переказати кошти, провести інтернет-платежі та оплатити покупки через POS-термінали.

Крім того, казахстанський Halyk Bank Bank перестав обслуговувати картки "Мир" з кінця лютого. "Остання зміна була 27 лютого, карти "Мир" більше не обслуговуються", - пише російське пропагандистське агентство ТАСС.

При цьому зазначено, що обмеження торкнулися банкоматів і POS-терміналів. Причин такого рішення не вказано. Варто зазначити, що Halyk Bank - один з найбільших банків Казахстану.

У Швейцарії хочуть, щоб українські біженці працювали, але є нюанс

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:56

Очікується, що українські біженці у Швейцарії братимуть участь у соціальному житті країни, інтегруватимуться та знайдуть роботу. Але працевлаштуватися для багатьох з них нелегко. Лише трохи менше від 23 відсотків біженців з України зараз працюють. Феде...

Німеччина припиняє фінансову допомогу для українських біженців: Стало відомо, кому саме, чому і як

п’ятниця, 19 квітень 2024, 11:28

Уряд Німеччини, зіткнувшись із великою кількістю українських біженців, які відмовляються від пропозицій щодо працевлаштування, розглядає можливість припинення фінансової підтримки для цієї групи осіб. Згідно з останніми даними, 77% українських біженців...