
На території України можуть виникнути випадки аварійних відключень електроенергії через морози. Ситуація у сфері енергетики складна, але залишається під контролем. Українцям слід економити електроенергію, щоб убезпечитися від позапланових відключень світла. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.
Під час засідання Кабміну у вівторок, 22 листопада, він розповів про те, що ситуація в сфері енергетики, як і раніше, залишається складною, проте влада контролює ситуацію. Планові відключення світла тривають, графіки діють.
За його словами, через морози спостерігається зростання споживання електроенергії. Не виключено, що будуть аварійні відключення. "Намагаємося їх знизити в часі, але почалися морози, і ми бачимо, що споживання електрики зростає. Тому, на жаль, в окремих ситуаціях не виключаємо і аварійних відключень", - додав прем'єр. Також Денис Шмигаль закликав українців економити електроенергію, оскільки такі заходи убезпечать населення від позапланових аварійних відключень світла.
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...
У липні 2026 року частина українців зможе розраховувати на суттєве підвищення пенсійних виплат. При цьому деякі українці можуть отримувати підвищену пенсію завдяки державній соціальній допомозі на догляд. Вона призначається відповідно до постанови Кабі...