
Наразі в Україні не планують збільшувати вартість електроенергії. Наразі дуже важливо, аби зима була з мінімальними відключеннями світла. Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Сергій Нагорняк в ефірі "Київ 24", передають Патріоти України.
"Вона (ціна - Ред.) для споживачів не буде точно зростати. Коли уряд підняв ціну до 4,32 коп.,, цих грошей вистачає для того, аби енергокомпанії працювали не в збиток собі", - пояснив Нагорняк.
З його слів, державні компанії "Енергоатом" та "Укргідроенерго", які забезпечують таку ціну для споживачів, можуть заробляти трішки менше та зазнають певні втрати. Але будуть заробляти на своїй генерації, а на імпортованій — частково втрачатимуть.
"Але ми будемо зі світлом у своїх домівках. Ми можемо мати перебої, якщо Росія атакуватиме наші енергообʼєкти, системи передачі або генерацію. Але ми зменшимо дефіцит у нашій енергосистемі", - каже депутат.
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...