
Наразі в Україні не планують збільшувати вартість електроенергії. Наразі дуже важливо, аби зима була з мінімальними відключеннями світла. Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Сергій Нагорняк в ефірі "Київ 24", передають Патріоти України.
"Вона (ціна - Ред.) для споживачів не буде точно зростати. Коли уряд підняв ціну до 4,32 коп.,, цих грошей вистачає для того, аби енергокомпанії працювали не в збиток собі", - пояснив Нагорняк.
З його слів, державні компанії "Енергоатом" та "Укргідроенерго", які забезпечують таку ціну для споживачів, можуть заробляти трішки менше та зазнають певні втрати. Але будуть заробляти на своїй генерації, а на імпортованій — частково втрачатимуть.
"Але ми будемо зі світлом у своїх домівках. Ми можемо мати перебої, якщо Росія атакуватиме наші енергообʼєкти, системи передачі або генерацію. Але ми зменшимо дефіцит у нашій енергосистемі", - каже депутат.
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...