
Наразі в Україні не планують збільшувати вартість електроенергії. Наразі дуже важливо, аби зима була з мінімальними відключеннями світла. Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Сергій Нагорняк в ефірі "Київ 24", передають Патріоти України.
"Вона (ціна - Ред.) для споживачів не буде точно зростати. Коли уряд підняв ціну до 4,32 коп.,, цих грошей вистачає для того, аби енергокомпанії працювали не в збиток собі", - пояснив Нагорняк.
З його слів, державні компанії "Енергоатом" та "Укргідроенерго", які забезпечують таку ціну для споживачів, можуть заробляти трішки менше та зазнають певні втрати. Але будуть заробляти на своїй генерації, а на імпортованій — частково втрачатимуть.
"Але ми будемо зі світлом у своїх домівках. Ми можемо мати перебої, якщо Росія атакуватиме наші енергообʼєкти, системи передачі або генерацію. Але ми зменшимо дефіцит у нашій енергосистемі", - каже депутат.
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...