
Наразі в Україні не планують збільшувати вартість електроенергії. Наразі дуже важливо, аби зима була з мінімальними відключеннями світла. Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Сергій Нагорняк в ефірі "Київ 24", передають Патріоти України.
"Вона (ціна - Ред.) для споживачів не буде точно зростати. Коли уряд підняв ціну до 4,32 коп.,, цих грошей вистачає для того, аби енергокомпанії працювали не в збиток собі", - пояснив Нагорняк.
З його слів, державні компанії "Енергоатом" та "Укргідроенерго", які забезпечують таку ціну для споживачів, можуть заробляти трішки менше та зазнають певні втрати. Але будуть заробляти на своїй генерації, а на імпортованій — частково втрачатимуть.
"Але ми будемо зі світлом у своїх домівках. Ми можемо мати перебої, якщо Росія атакуватиме наші енергообʼєкти, системи передачі або генерацію. Але ми зменшимо дефіцит у нашій енергосистемі", - каже депутат.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...