
В Україні з 1 січня 2021 року пропонують скасувати пільговий тариф для населення на перші 100 кВт-год/місяць електроенергії. Таку пропозицію розглядають у Національній комісії держрегулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передають Патріоти України.
Її в ході засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг озвучив член НКРЕКП Дмитро Коваленко. Нагадаємо, зараз ціна встановлена на рівні 90 коп. за 1 кВт/год в разі, якщо споживається до 100 кВт/год електроенергії на місяць, і 168 коп. – якщо споживається понад 100 кВт/год.
Згідно з презентацією НКРЕКП, дане рішення дозволить отримувати додатково 12 млрд гривень на рік. Крім того, протягом 2-5 років Комісія пропонує скасувати перехресне субсидування і забезпечити адресну допомогу вразливим категоріям споживачів. Таке рішення дозволить додатково отримати понад 38 млрд гривень.
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...