Ще один "дарунок" від уряду Зе: Українців зібралися позбавити пільг на електроенергію

В Україні з 1 січня 2021 року пропонують скасувати пільговий тариф для населення на перші 100 кВт-год/місяць електроенергії. Таку пропозицію розглядають у Національній комісії держрегулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), передають Патріоти України.

Її в ході засідання комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг озвучив член НКРЕКП Дмитро Коваленко. Нагадаємо, зараз ціна встановлена на рівні 90 коп. за 1 кВт/год в разі, якщо споживається до 100 кВт/год електроенергії на місяць, і 168 коп. – якщо споживається понад 100 кВт/год.

Згідно з презентацією НКРЕКП, дане рішення дозволить отримувати додатково 12 млрд гривень на рік. Крім того, протягом 2-5 років Комісія пропонує скасувати перехресне субсидування і забезпечити адресну допомогу вразливим категоріям споживачів. Таке рішення дозволить додатково отримати понад 38 млрд гривень.

Як обрати найвигіднішу пенсію та перейти на неї онлайн: У ПФУ дали пояснення

середа, 24 червень 2026, 12:28

Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...

По 650 грн до пенсії щомісяця: Ось хто отримає надбавку

середа, 24 червень 2026, 12:10

У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...