Судна “Білоруського річкового пароплавства” доставили на причал Мозирського НПЗ верхню частину реактора установки каталітичного крекінгу масою 176 тонн. Подорож в 1100 км від порту Херсон до Мозиря великогабаритний вантаж подолав по Дніпру і Прип’яті, повідомляють Патріоти України з посиланням на ЦТС.
На причал ВАТ “Мозирський НПЗ” в районі селища Стрільськ прибув складу судів БРП з буксирного теплохода БТ-0701 (проект 570В) і несамохідної баржі-майданчика Р-0550 (проекту 775А) з великогабаритним обладнанням для нафтопереробного заводу — верхню частину реактора R-2001 установки каталітичного крекінгу в зборі з райзером і пересипними трубами.
Верхня частина реактора R-2001 була виготовлена компанією Walter Tosto. Вага верхньої частини реактора склала 176,0 тонн, його довжина – 22,8 метра, висота – 5,4 метра, ширина – 5,0 метра.
Устаткування повантажили на судна пароплавства в порту Херсон, куди воно прибуло з порту Ортона (Італія) на судні Starlet. Воно було доставлено 24 вересня і подолав 1100 кілометрів по річках Дніпро і Прип’ять за 13 діб.
Перевантаження верхньої частини реактора провели 11 вересня в Херсонському морському торговому порту двома плавучими кранами вантажопідйомністю 170 і 70 тонн. 17 вересня в Київському річковому порту баржу-майданчик передали буксирному теплоходу БСП.
Додатковою складністю при транспортуванні став низький рівень води в Прип’яті — він був нижче причалу, через що треба було облаштування дамби, закачування води в затон для підходу баржі та відкачка води із затону до необхідного рівня. Після цього трюми баржі заповнили водою до необхідного рівня, щоб вирівняти палубу і причал. Після цього частина реактора була розкріплена і викочена тягачем Ро-Ро.
Термін походить від англійського roll-on / roll-off (Вкочує-закочує) і має на увазі навантаження або вивантаження вантажу без допомоги вантажопідйомних засобів. Під час вивантаження під вантаж заводиться тягач, на якому вантаж викочують на причал.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...