Ще трохи кінця "епохи бідності" від монополістів при мовчазній згоді влади: Підвищення тарифу на доставку газу, що відомо

Українців чекає не тільки підвищення ціни на газ для домогосподарств, а й збільшення цін на транспортування газу.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), до січня має встановити нові тарифи для операторів газорозподільних систем (облгазів), які можуть бути набагато вищими за ті? що є зараз. Про це розповів очільник «Оператора ГТС України» Сергій Макогон, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс-Україна».


За словами чиновника, в тарифі облгазів на сьогодні передбачена ціна для закупівлі газу на виробничо-технологічні втрати — 7,4 грн / куб. м, а ціна газу на ринку вже 21 гривня. Якщо цю ціну закласти в тариф, то це дасть значне зростання тарифів на розподіл газу для населення.

Макогон заявив, що при закладеній ціні газу по 7,4 грн / куб. м облгази не зможуть купити й забезпечити себе необхідним обсягом палива та відбиратимуть його з магістральних мереж.

Ціна на газ в Європі за результатами сьогоднішніх торгів перевищила 710 доларів за тисячу кубометрів. Це новий рекорд на європейському газовому ринку, передає «РБК-Україна» з посиланням на дані сесії Лондонської біржі ICE.

Вартість жовтневого ф'ючерсу на хабі TTF у Нідерландах в п'ятницю на піку торгів досягла позначки в 710,07 доларів за кубометр, або 58 євро за МВт / год за поточним обмінним курсом євро до долара.

Підвищення неминуче? Стало відомо, як зростуть платіжки за світло з новим тарифом на електроенергію

неділя, 28 травень 2023, 11:30

В Україні, ймовірно, вже з 1 червня буде новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Він буде єдиним для всіх, без диференціації за обсягами споживання. Експерти вже порахували, як зміняться платіжки за світло з новим тарифом. Про це написа...

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, комунальними платежами або не сплатили штрафи, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, передаю...