Ще трохи кінця "епохи бідності" від монополістів при мовчазній згоді влади: Підвищення тарифу на доставку газу, що відомо

Українців чекає не тільки підвищення ціни на газ для домогосподарств, а й збільшення цін на транспортування газу.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), до січня має встановити нові тарифи для операторів газорозподільних систем (облгазів), які можуть бути набагато вищими за ті? що є зараз. Про це розповів очільник «Оператора ГТС України» Сергій Макогон, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Інтерфакс-Україна».


За словами чиновника, в тарифі облгазів на сьогодні передбачена ціна для закупівлі газу на виробничо-технологічні втрати — 7,4 грн / куб. м, а ціна газу на ринку вже 21 гривня. Якщо цю ціну закласти в тариф, то це дасть значне зростання тарифів на розподіл газу для населення.

Макогон заявив, що при закладеній ціні газу по 7,4 грн / куб. м облгази не зможуть купити й забезпечити себе необхідним обсягом палива та відбиратимуть його з магістральних мереж.

Ціна на газ в Європі за результатами сьогоднішніх торгів перевищила 710 доларів за тисячу кубометрів. Це новий рекорд на європейському газовому ринку, передає «РБК-Україна» з посиланням на дані сесії Лондонської біржі ICE.

Вартість жовтневого ф'ючерсу на хабі TTF у Нідерландах в п'ятницю на піку торгів досягла позначки в 710,07 доларів за кубометр, або 58 євро за МВт / год за поточним обмінним курсом євро до долара.

Росія висунула очікувану умову поставок додаткового газу Європі - Bloomberg

четвер, 21 жовтень 2021, 21:29

Росія сигналізує країнам Європи, що поставки російського газу не будуть збільшені до тих пір, поки європейський регулятор не дасть дозвіл на введення в експлуатацію "Північного потоку - 2". Про це повідомляє американське інформаційне агентство Bloomber...

"Кровосісі" розгледіли "крівопісі": Азаров заявив, що Україна вперше за 30 років почала імпортувати яйця з Білорусі

четвер, 21 жовтень 2021, 20:28

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що вперше за 30 років незалежності Україна почала імпортувати курячі яйця із сусідньої Білорусі. На своїй сторінці в Facebook Азаров поміркував над тим, що станеться з цінами на продукти харчування найб...