Що буде з доларом найближчими тижнями: Експерт назвала ймовірний курс

Продавці долару намагаються наблизити курс до позначки в 41 гривню, зараз він утримується на рівні 40,30-40,60 гривень. Про це розповіла 24 каналу директор департаменту казначейських операцій "Юнекс Банку" Анна Золотько, передають Патріоти України.

Вона прогнозує, що в найближчі тижні курс коливатиметься в межах 39-41 гривень за долар. "Одним із стабілізуючих факторів стала активізація банків за пропозицією купівлі іноземної валюти за безготівкову гривню за "депозитною" схемою, що нещодавно відкрилася Національним банком. Цей канал купівлі валюти є досить хорошою альтернативою для невеликих сум за рахунок істотно меншого курсу покупки", - говорить експерт.

За словами Золотько, на безготівковому ринку баланс валютних інтервенцій НБУ залишається негативним. Протягом другого тижня серпня чистий продаж регулятором валюти на міжбанку склав $428 мільйонів. "Це на $50 мільйонів менше, ніж за тиждень до того, і значно менше показників червня-липня, проте дефіцит іноземної валюти в безготівковому сегменті залишається стійким. І поки я не бачу потенціалу для зміни цього тренда", - зазначила директор.

Росіяни можуть радіти "досягненню": ЄС може відключити останній великий банк РФ від SWIFT - Bloomberg

субота, 24 вересень 2022, 22:15

У Євросоюзі розглядають нове посилення фінансових санкцій проти Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на дипломатів, знайомих з ситуацією, останній великий державний банк РФ можуть відключити від міжнар...

Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи у Польщі зріс на 600% за два дні, але їх наймати не хочуть

субота, 24 вересень 2022, 17:28

Інтерес росіян до роботи у Польщі зріс на 600% після оголошення мобілізації. Польські рекрутери не прагнуть наймати громадян РФ із солідарності з Україною, передають Патріоти України. За останні два дні інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в ...