Що буде з доларом найближчими тижнями: З'явився новий прогноз щодо курсу валют

Навряд чи варто побоюватися того, що курс долара у вересні різко злетить. Серйозного та стабільного зростання курсу не відбудеться. Такий прогноз зробив економічний експерт Олег Пендзин, назвавши причини недавнього незначного зростання курсу, передають Патріоти України.

На його думку, дане збільшення вартості долара було викликано дефіцитом готівкової валюти при зростанні попиту населення на неї. Пояснюється ситуація, що склалася, наближенням зими і опалювального сезону.

"З наближенням зими все більше українців стали купувати опалювальні та обігрівальні прилади на випадок проблем з теплом і світлом. Бізнес почав нарощувати їх імпорт, на що знадобився долар. Тобто, його курс знову штовхає вгору підвищений попит", – зазначив експерт. Він упевнений, що цей фактор буде нести тимчасовий характер, а тому не варто побоюватися подальшого зростання курсу долара.

Дуже важливий крок! Рада скасувала сплату ПДВ та мита при ввезенні дронів, тепловізорів та рацій

понеділок, 6 лютий 2023, 15:59

Верховна Рада звільнила від сплати мита та податку на додану вартість ввезення дронів, тепловізорів та рацій в країну, передають Патріоти України. "Рада схвалила наші законопроекти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита ввезення коптерів, теплові...

Впливає багато факторів: Аналітик спрогнозував, яким буде курс долара найближчими днями

понеділок, 6 лютий 2023, 15:30

Найближчими днями, з 6 до 10 лютого, у банках готівковий курс долара в Україні перебуватиме в коридорі від 39,60 до 41,00 грн/дол., а євро - від 42,20 до 44,20 грн/євро, передають Патріоти України. Такий прогноз зробив аналітик Олексій Козирєв, зазначи...