Українців із 1 травня перевели на нового постачальника газу. Усі клієнти облгаззбутів купуватимуть блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб. Платити доведеться на новий рахунок, проте тарифи при цьому обіцяють заморозити щонайменше до кінця війни, передають Патріоти України.
Вартість газу не змінилася, проте всіх переведуть на нового постачальника – "Нафтогаз". Українці мають перейти на оплату платежів "Нафтогазу". Для цього необхідно отримати номер особового рахунку – перейти до чату GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply у Facebook Messenger та ввести код EIC. Це персональний газовий номер об'єкта газопостачання, що складається із 16 символів – латинських літер та цифр. Його можна знайти в особистому кабінеті, контакт-центрі облгазу або в рахунку за розподіл чи постачання газу.
"Після отримання особового рахунку ви можете зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua. Саме з його допомогою зручно дізнатися та оплатити рахунки, завантажити довідку про пільги та субсидії, отримати акт звірки тощо. Також ви можете отримати особовий рахунок , звернувшись до контакт-центру ДК "Нафтогаз України", – повідомили у компанії.
Нових користувачів просять повідомляти про виставлені рахунки за травень від попереднього постачальника на електронну скриньку info@gas.ua. Також з питаннями можна звертатися до контакт-центру за телефонами:
Вартість водопостачання та електроенергії в Україні не зміниться. Як мінімум до кінця воєнного стану ціни залишаться фіксованими. У випадку з "струмом", за обсяг до 250 кВт*годину потрібно платити 1,44 грн. за кожну кВт*годину, а при споживанні від 250 кВт*годину – 1,68 грн.
А ось тариф на воду залежить від конкретного водоканалу. На час воєнного стану також діє мораторій підвищення цін. Ймовірно, вартість комунальних послуг буде переглянута вже після закінчення війни.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...