Що робити, якщо в трудовій книжці зазначено не весь стаж: Поради для українців

Якщо у трудову книжку не внесли запис про робочий стаж або припустилися неточності, помилку можна виправити, виконавши кілька умов. Про це повідомляє "Пенсійний кур'єр", передають Патріоти України.

На "гарячу лінію" ПФУ звернувся пенсіонер із Києва Микола Володимирович. Чоловікові не зарахували два роки стажу, коли він у 90-х роках минулого століття працював на спільному українсько-словацькому підприємстві. Від неточності у трудовій книжці пенсіонер не може тепер отримати виплати, на які має право. Помилку чоловік помітив через два дні, її відразу виправили, поставили дві печатки, зробили напис "Виправленому вірити", але в Пенсійному фонді кажуть, що цього недостатньо.

"Якщо виправлення зроблено з порушенням законодавчих норм, тоді ми безсилі. В такому випадку треба знайти двох свідків, які працювали з вами і мають правильно оформлені трудові книжки. Якщо ж таких людей немає, то вирішити питання позитивно навряд чи вдасться", - прокоментувала ситуацію заступниця директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Галина Мастюгіна.

Хіти тижня. Велично і з гуркотом: "Газпром" впевнено завалиться в кювет", - Ель Мюрид

неділя, 23 лютий 2020, 0:35

Кремль жертвує газопроводом до Китаю "Сила Сибіру", щоб врятувати свій проект "Північний потік-2", на який США обрушили міць санкцій. На його думку, Кремль вирішив покласти край "Силі Сибіру" через спалах смертельного коронавируса Covid-2019. Він факти...

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер