Що робити, якщо в трудовій книжці зазначено не весь стаж: Поради для українців

Якщо у трудову книжку не внесли запис про робочий стаж або припустилися неточності, помилку можна виправити, виконавши кілька умов. Про це повідомляє "Пенсійний кур'єр", передають Патріоти України.

На "гарячу лінію" ПФУ звернувся пенсіонер із Києва Микола Володимирович. Чоловікові не зарахували два роки стажу, коли він у 90-х роках минулого століття працював на спільному українсько-словацькому підприємстві. Від неточності у трудовій книжці пенсіонер не може тепер отримати виплати, на які має право. Помилку чоловік помітив через два дні, її відразу виправили, поставили дві печатки, зробили напис "Виправленому вірити", але в Пенсійному фонді кажуть, що цього недостатньо.

"Якщо виправлення зроблено з порушенням законодавчих норм, тоді ми безсилі. В такому випадку треба знайти двох свідків, які працювали з вами і мають правильно оформлені трудові книжки. Якщо ж таких людей немає, то вирішити питання позитивно навряд чи вдасться", - прокоментувала ситуацію заступниця директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Галина Мастюгіна.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...