
У вівторок вдень сталося наймасштабніше з лютого відключення світла, яке торкнулося майже двох мільйонів абонентів у 12 областях.
Масове тимчасове відключення світла в Україні, що сталося у вівторок, 30 травня вдень, торкнулося майже двох мільйонів абонентів. Воно відбулося через розсинхронізацію енергетичної системи, повідомили у Міністерстві енергетики України.
Зазначається, що близько 13:00 у оператора системи передачі електроенергії сталася надзвичайна ситуація, відбулася через розсинхронізацію енергосистеми. Внаслідок цього відбулися аварійні відключення та тимчасове знеструмлення абонентів.
Без світла одночасно залишилися майже два мільйони абонентів у 12 областях - Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Києві та на Київщині, а також у Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій та Черкаській областях.
У Міненерго відзначили, що це найбільша кількість одночасно знеструмлених споживачів з лютого. Однак сьогодні це сталося не через масовані обстріли чи влучання в енергетичну інфраструктуру.
Також повідомляється, що наразі генерація повністю покриває потреби споживачів, відключення абонентів не планувалися.
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...
Українці за кордоном можуть оформити пенсію дистанційно - але лише за однієї умови, про яку знають не всі. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти України....