Що це так вплинуло на Шольца? Німеччина кардинально змінила свою позицію і готова розширити санкції проти Росії

Німеччина змінила свою позицію та підтримала включення до нового санкційного пакета проти Росії санкції по відношенню до нафти та урану з країни агресора. Чимало депутатів Європарламенту також просили включити ядерну енергетику до санкцій ЄС. Про це з посиланням на джерела повідомляє видання POLITICO, передають Патріоти України.

"Посол Німеччини в середу оголосив про нову позицію Берліна, заявивши, що вони не тільки згодні з нафтовими санкціями, а й активно підтримують поетапну відмову від нафти, а не просто обмеження цін і заборону російського урану", – сказало джерело видання в ЄС.

Варто зазначити, що раніше Німеччина була одним із головних супротивників розширення санкцій проти РФ. У тому числі, вони не підтримували обмеження на закупівлю нафти і газу з країни-агресора. Зараз вони готові підтримати поетапну відмову від російського чорного золота.

"Той факт, що Німеччина, економічний центр ЄС, тепер перебуває на борту, робить цей крок значно вірогіднішим", – відзначають журналісти. При цьому у публікації йдеться, що деякі країни стурбовані ядерною безпекою. "Вам знадобляться певні запобіжні заходи. Але, безумовно, є речі, які ви можете санкціонувати, які безпосередньо не пов'язані з ядерною співпрацею", – цитують журналісти європейського дипломата.

Буде велика "зачистка": В Україні готують масові скорочення чиновників - можуть звільнити кожного другого

понеділок, 4 липень 2022, 23:44

В Україні планують різко скоротити кількість чиновників. Кабмін пропонує скоротити кількість самих міністерств та центральних органів виконавчої влади, а також кількість та їхніх працівників, передають Патріоти України. У результаті в центральних апар...

Слава про заклад шириться, але дуже сумнівна: У російському "Вкусно і точка" продають бургери з комахами (фото, відео)

понеділок, 4 липень 2022, 21:14

Російська мережа фаст-фудів "Вкусно і точка" стрімко набирає популярності, однак дещо сумнівної. Після булочок з пліснявою росіяни помітили бургери з рештками комах, передають Патріоти України. Росія з гордістю та помпезністю відкрила мережу фаст-фудів...