Німеччина змінила свою позицію та підтримала включення до нового санкційного пакета проти Росії санкції по відношенню до нафти та урану з країни агресора. Чимало депутатів Європарламенту також просили включити ядерну енергетику до санкцій ЄС. Про це з посиланням на джерела повідомляє видання POLITICO, передають Патріоти України.
"Посол Німеччини в середу оголосив про нову позицію Берліна, заявивши, що вони не тільки згодні з нафтовими санкціями, а й активно підтримують поетапну відмову від нафти, а не просто обмеження цін і заборону російського урану", – сказало джерело видання в ЄС.
Варто зазначити, що раніше Німеччина була одним із головних супротивників розширення санкцій проти РФ. У тому числі, вони не підтримували обмеження на закупівлю нафти і газу з країни-агресора. Зараз вони готові підтримати поетапну відмову від російського чорного золота.
"Той факт, що Німеччина, економічний центр ЄС, тепер перебуває на борту, робить цей крок значно вірогіднішим", – відзначають журналісти. При цьому у публікації йдеться, що деякі країни стурбовані ядерною безпекою. "Вам знадобляться певні запобіжні заходи. Але, безумовно, є речі, які ви можете санкціонувати, які безпосередньо не пов'язані з ядерною співпрацею", – цитують журналісти європейського дипломата.
Українські пенсіонери, які виїхали з окупованої території або залишились на ній, мають подати заяву в ПФУ про те, що вони не отримують пенсію в РФ. Це можна зробити особисто в відділенні ПФУ, або ж на Порталі ПФУ до 31 грудня 2025-го. Про це йдеться в...
Якщо найбільш населена країна світу і одна з головних економічних потуг планети досягне успіху у цій царині, енергетичний ринок, перш за все нафтогазовий, відчує це на власних перспективах. Азіатські країни, такі як Індія, вважають за краще впроваджува...