Німеччина змінила свою позицію та підтримала включення до нового санкційного пакета проти Росії санкції по відношенню до нафти та урану з країни агресора. Чимало депутатів Європарламенту також просили включити ядерну енергетику до санкцій ЄС. Про це з посиланням на джерела повідомляє видання POLITICO, передають Патріоти України.
"Посол Німеччини в середу оголосив про нову позицію Берліна, заявивши, що вони не тільки згодні з нафтовими санкціями, а й активно підтримують поетапну відмову від нафти, а не просто обмеження цін і заборону російського урану", – сказало джерело видання в ЄС.
Варто зазначити, що раніше Німеччина була одним із головних супротивників розширення санкцій проти РФ. У тому числі, вони не підтримували обмеження на закупівлю нафти і газу з країни-агресора. Зараз вони готові підтримати поетапну відмову від російського чорного золота.
"Той факт, що Німеччина, економічний центр ЄС, тепер перебуває на борту, робить цей крок значно вірогіднішим", – відзначають журналісти. При цьому у публікації йдеться, що деякі країни стурбовані ядерною безпекою. "Вам знадобляться певні запобіжні заходи. Але, безумовно, є речі, які ви можете санкціонувати, які безпосередньо не пов'язані з ядерною співпрацею", – цитують журналісти європейського дипломата.
В Україні під час перевірок (інвентаризації) пенсійних справ можуть знизити розмір виплат. Наприклад, Пенсійний фонд може встановити, що частина зарплати або стажу для обчислення пенсії була врахована безпідставно. Про це пише видання "На пенсії", пер...
На початку лютого мобільний оператор lifecell підняв вартість низки своїх тарифів, після чого мобільний зв'язок в Україні не дорожчав. Але вже з 1 березня інший оператор мобільного зв'язку, Vodafone, підніме вартість деяких своїх тарифів, передають Пат...