Щоб "левина частка" не прилипала до рук посередників: Новоутворена "Медова біржа" покликана спростити експорт для українських бджолярів

Українським пасічникам стане зручніше поставляти мед і продукти бджільництва для експортерів, за рахунок чого підвищиться ефективність такої торгівлі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Agravery.

«Медова біржа» запустилася торік навесні. Інструмент створили для того, щоб бджолярі безпосередньо поставляли свою продукцію експортерам, минаючи посередників. До того ж, вона передбачає повну цифровізацію торгів», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що зі старту роботи на платформі розмістилося близько 4 тис. лотів та зареєструвалося 10 тис. користувачів. Ресурси біржі отримали близько 130 тис. відвідувань, що свідчить про те, що подібні маркетплейси дуже затребувані на ринку.

Пояснюється, що цьогоріч «Медова біржа» запустила глобальні оновлення, які спростять реєстрацію нових користувачів і комунікацію між продавцем і покупцем. Там прибрали все зайве, тепер реєстрація нового користувача займе хвилину. А зв’язатися з продавцем або покупцем можна відразу після переходу на сторінку оголошення. Також після публікації заявки на покупку меду всі продавці в обраному регіоні отримають миттєве сповіщення по СМС або електронною поштою.

Також спрощено обговорення угоди. Продавець і покупець зможуть відправляти особисті повідомлення один одному. Також вони зможуть торгуватися онлайн.

«Всі функції «Медової біржі» безкоштовні. Скоро таку ж плануємо відкрити в Європі. Це дозволить українським бджолярам безпосередньо продавати товар на європейський ринок», – додають у пості.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

Підвищення пенсій: Хто в січні отримає добавку до виплат у 268 грн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:30

У проєкті бюджету на 2024 рік, уряд планує провести перерахунок пенсій українців у три етапи. Зокрема, з 1 січня зросте пенсія для українців, яким виповнилось 65 років, передають Патріоти України. З 1 січня обіцяють встановити мінімальну зарплату на рі...