Якщо вірити "капітанам реформ" ЗеКоманди, то Україна і за 30 років відставатиме на ціле покоління від ситуації в енергетиці від західних сусідів

Україна планує відмовитися від використання вугілля через 50 років. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час Німецько-Українського енергетичного форуму.
"Україна незабаром приєднається до Безвугільного альянсу. Ми плануємо поступово, до 2050 року, скоротити кількість вугільних шахт, і до 2070 року - відмовитися від використання викопного виду палива, ставши кліматично нейтральними", - розповів він.
Шмигаль наголосив, що цієї мети буде складно досягти без міжнародної технічної та фінансової підтримки.
"Зрозуміло, що самостійно Україні буде складно досягти такої мети, якщо Україна не залучить міжнародну технічну і фінансову допомогу", - відзначив він.
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...
Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...