Шмигаль визнав, що зима буде складною для України та розповів про майбутні тарифи

Кабмін не планує змінювати комунальні тарифи до кінця майбутнього опалювального сезону. При цьому там констатують: зима 2022/2023 буде для України складною. Про це в інтерв'ю LB.ua розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

"До кінця наступного опалювального сезону жодних змін тарифів не відбудеться. Ми це задекларували, ми цього дотримуватимемося. Це важливо. Люди мають бути впевнені, що спокійно пройдуть цю зиму", – підкреслив він.

Прем'єр зазначив: наразі у сховищах України є 10 млрд кубів газу. При цьому міністерству енергетики та "Нафтогазу" "поставлено завдання закачати 19 млрд кубів до початку опалювального сезону".

Водночас, констатував він, враховуючи війну, враховуючи те, як Росія поводиться щодо України та Європи, влада "не чекає легких рішень і легкого проходження цього опалювального сезону". У якості виходу із ситуації він запропонував українцям переорієнтуватися на альтернативні джерела тепла.

"Хто зараз поспішає переорієнтуватися на альтернативні джерела, хто встигає підготувати та утеплити свої будинки – це правильний рух, правильні підходи. При цьому хочу запевнити, що держава виконувала і виконуватиме свої зобов'язання", – сказав Шмигаль.

Зернова угода набирає обертів: З українських портів вийшли ще п'ять суден

вівторок, 16 серпень 2022, 12:06

Судна з кукурудзою та пшеницею вийшли з портів Південний та Чорноморськ. Чотири судна чекають на перевірку в Туреччині для відправки в Україну. З портів Чорноморськ та Південний у вівторок, 16 серпня, вийшли п'ять суден з українським зерном, повідомляє...

На Польщу чекає одна з найвищих інфляцій у світі - прогноз експертів

вівторок, 16 серпень 2022, 7:43

Інфляція в Польщі, яка прийняла найбільше біженців з України, в липні 2022 року склала 15,5 відсотка. Однак цей рекорд ще може бути побитий, оскільки, як підкреслюють експерти, нестабільність і невизначеність світової економіки надзвичайно сильно вплив...