"Шок залишається досі", наголошують ревізори: В Україні "вкрали" понад 5 млн га с/г земель з багатими надрами, в Держгеокадастрі пообіцяли назвати імена

В Україні за останні 19 років було незаконно виведено в приватну власність понад 5 мільйонів гектарів земель сільськогосподарського призначення. Про це в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера"16 жовтня повідомив глава Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко, зазначають Патріоти України.

Чиновник розповів, що за підсумками аудиту "шок залишається досі", але зараз ведеться робота над тим, щоб вивести всю інформацію в публічну площину вже в 2021 році.

"Понад 5 мільйонів гектарів земель сільськогосподарського призначення державної форми власності в Україні виведено в приватну власність через механізми так званої безплатної приватизації", – розповів Лещенко.

За його словами, "грабіж" почали здійснювати з 2001 року, коли було введено Земельний кодекс.

"Ми покажемо всіх у всій красі, реєстрацію, коли отримували, коли були при посаді, на кого оформляли, на кого з членів своєї сім'ї, покажемо 5-місячних дітей, на яких вони це оформляли, покажемо їхніх кумів, братів, сватів..." – розповів він.

Лещенко розповів про один із випадків, як "люди, які були при владі", оформили нафтогазові родовища на Полтавщині.

"По 2 гектари земель, а там за дивним збігом обставин сформувалися надра, які ми називаємо власністю українського народу, або запаси літію, бурштину, які вони тримають у приватній власності..." – додав він.


Водіїв чекають великі неприємності: Дизпаливо в Україні скоро може стати дорожчим за бензин, - експерт

четвер, 22 квітень 2021, 16:25

"Головна причина дефіциту дизельного палива, який незабаром прогнозують в Україні, пов’язана з тим, що з ринку пішов трейдер Proton Energy, який забезпечував більшу частину постачання дизельного палива і авто газу пропан-бутан. Зараз замість них постач...

Курс долара в Україні може різко змінитися до кінця року: Експерти дали прогноз, як вплинуть МВФ і війна з Росією

четвер, 22 квітень 2021, 8:56

В останні місяці гривня поводилася відносно стабільно. Експерти відзначали навіть деякі тенденції до зміцнення національної валюти. Водночас ризик ескалації війни з Росією, а також невизначеність у питанні наступного траншу від МВФ можуть переломити ка...