Швейцарці переміщують виробництво електроніки з Польщі до України

2020 року швейцарська компанія Calyx Capital Advisers перемістить завод з виробництва панелей управління побутовою технікою з Польщі до Івано-Франківська, повідомляють Патріоти України з посиланням на UBN.

Компанія Calyx Capital Advisers подвоює свої виробничі потужності в Україні до чотирьох підприємств та у наступному році перемістить завод з виробництва панелей управління побутовою технікою з Польщі в Івано-Франківську. На підприємстві працюватиме до 1000 робітників.

Керуючий партнер компанії Calyx Тобіас Хундертмарк виступаючи на Київському економічному форумі вважає, що Україна може стати великим майданчиком для виробництва у майбутньому.

Україна може стати великим виробничим центром майбутнього. Польща — ви не можете знайти людей. Угорщина надто дорога. З великих країн є тільки Румунія і Україна, — зазначив Тобіас.

Чоловік Топольської в пошуках нової роботи: Членом наглядової ради "Укрзалізниці" може стати Лещенко

неділя, 8 грудень 2019, 13:44

Зараз до складу наглядової ради АТ УЗ входять чотири незалежних члена і три представника держави. Кабінет міністрів України затвердить двох нових членів наглядової ради АТ "Укрзалізниця" - представників від держави. Переможцями конкурсного відбору стал...

Дефолт скасовується: Україна та МВФ домовилися про нову програму на $5 520 000 000, - ОПУ

неділя, 8 грудень 2019, 7:39

Ця звістка, крім суто економічного фактору, покликана підсилити і позиції України на переговорах у Парижі в "нормандському форматі", 9 грудня. Україна досягла згоди з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми співпраці на 3 роки у розмірі 4 мілья...