Швейцарці переміщують виробництво електроніки з Польщі до України

2020 року швейцарська компанія Calyx Capital Advisers перемістить завод з виробництва панелей управління побутовою технікою з Польщі до Івано-Франківська, повідомляють Патріоти України з посиланням на UBN.

Компанія Calyx Capital Advisers подвоює свої виробничі потужності в Україні до чотирьох підприємств та у наступному році перемістить завод з виробництва панелей управління побутовою технікою з Польщі в Івано-Франківську. На підприємстві працюватиме до 1000 робітників.

Керуючий партнер компанії Calyx Тобіас Хундертмарк виступаючи на Київському економічному форумі вважає, що Україна може стати великим майданчиком для виробництва у майбутньому.

Україна може стати великим виробничим центром майбутнього. Польща — ви не можете знайти людей. Угорщина надто дорога. З великих країн є тільки Румунія і Україна, — зазначив Тобіас.

Хтось таки добре пострався? Данія дала Росії добро на завершення будівництва "Північного потоку-2"

понеділок, 6 липень 2020, 14:15

Данія, що раніше жорстко виступала проти російського газопроводу "Північний потік-2", дала добро використовувати судна-трубоукладачі з якорями і без них для завершення будівництва. Про це сказано в заяві Датського енергетичного агентства, яку було опуб...

З архіву ПУ. П'ять років "процвітання": У мережі показали фото з маршрутки в Луганську

неділя, 5 липень 2020, 23:30

Луганські маршрутки і до війни були самими роздовбаними, а за роки "процвітання" перетворилися зовсім вже в ганебний мотлох, зазначають користувачі. Одне з таких свідоцтв з'явилось у травні 2019 року. З тих пір ситуація лише "покращилась". «Там все сид...