Швидко буде результат: Експерт пояснив, коли відключень в Україні стане менше

Директор Центру дослідження енергетики Олександр Харченко розповів про те, коли можна чекати поліпшення ситуації в енергетичній сфері України в контексті перебоїв з живленням,які викликані ракетними ударами РФ, передають Патріоти України.

"Перш за все, влітку довший день, тому менше споживання. Тому, я думаю, квітень буде тією точкою, коли до нас почне приїжджати найважливіше обладнання, яке нам необхідно", - пояснив він в інтерв'ю Главреду.

Експерт зазначив, що серед обладнання, яке очікує Україна - складні пристрої, автотрансформатори та обладнання до них, які "почнуть з'являтися в пристойній кількості". "Відповідно, тоді всі дуже швидко відчують результат", - додав Харченко.

На кону $1 млрд: Названо 5 проблемних пунктів з програми МВФ для України

вівторок, 26 вересень 2023, 17:27

Сьогодні, 26 вересня, почалась робота української делегації з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Від цього залежить, насамперед, другий перегляд програми розширеного фінансування (EFF) на $1 млрд. Про це написав у Telegram народний депутат Ярослав Желе...

Абонплата за газ: Що буде, якщо не платити за доставку блакитного палива

вівторок, 26 вересень 2023, 16:59

Українці платять за газ за двома платіжками - за саме паливо як товар та окремо за його доставку (т. зв. абонплата за газ). При цьому деякі споживачі самостійно прокладали газові труби в свої будинки та вірять, що в такому разі за транспортування газу ...