
Ситуація з енергопостачанням в Україні покращиться не раніше ніж у середині лютого. Після останньої масованої атаки РФ країни виник гострий дефіцит електроенергії, бо було пошкоджено вугільні електростанції. Про це розповів на брифінгу директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко, передають Патріоти України.
За його словами, зазнали атаки 9 енергоблоків ТЕС, а також трансформаторні підстанції "Укренерго". "Зараз триває відновлення цих об'єктів. Але коли ми говоримо про генерацію, то тут дуже швидке відновлення неможливе. Йдеться про тижні. Я думаю, перші результати відновлення цих енергоблоків ми відчуємо десь у середині лютого, на другому-третьому тижні лютого", – спрогнозував Харченко.
Він уточнив, що це не перша атака на об'єкти генерації. Практично всі електростанції зазнавали пошкоджень і до цієї атаки.
"Найскладніша ситуація – Київ та прифронтові райони. Безумовно, Херсон, частина Харківщини у дуже складній ситуації. Також непроста ситуація на Одещині. Це найбільш уражені та дефіцитні райони", – розповів Харченко. За його словами, у цих регіонах у найближчі 2-3 тижні ситуація суттєво не покращиться. Далі вона залежатиме від результатів наступних атак РФ.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...