Сім мільярдів "Газпрому" на вітер: 20 свердловин виявилися порожніми, для "Сили Сибіру" немає газу

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів.

Російський енергетичний гігант "Газпром" спіткав черговий провал. Про нього розповів впливовий російський Telegram-канал "Кремлівський мамковед", передають Патріоти України.

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів. Из-за спешки и халатности, геологоразведка и разработка Чаяндинского месторождения была проведена с многочисленными нарушениями. Ошиблись с тестами горной породы и с буровым раствором", - розповів ресурс.

Він уточнив, що "Газпром" пробурив 20 свердловин, на що витратив близько 7 мільярдів рублів, а ті виявилися порожніми. "Скважины... должны были принести в перспективе ₽334 млрд просто не дают газ", - зазначив "Кремлівський мамковед".

Він констатував, що під загрозою опинився єдиний стабільний канал експорту газу, який мінімально залежить від санкцій США. Мова про газопровід "Сила Сибіру", для якого Чаяндінське родовище є основною ресурсною базою. Даний провал, зазначив Telegram-канал, ще більше посилив і так критичне після поразки з Україною становище. "Из-за систематической халатности теряются не только сотни миллиардов рублей, но и геополитические победы", - поскаржився ресурс.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/business/202079_1582754024

Окупанти дограбовують анексований півострів: У Криму вирішили приватизувати "Масандру"

середа, 27 травень 2020, 22:16

Вартість підприємства оцінили в 627,4 мільйона рублів (238 млн гривень). Підконтрольний Кремлю "парламент" окупованого Криму дозволив приватизувати підприємство з виробництва вин "Масандра". Таке рішення прийнято на засіданні 27 травня, повідомляють Па...

​Гривня продовжує здавати позиції на міжбанку

середа, 27 травень 2020, 19:39

27 травня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,92 - 26,94 гривні за долар, на закритті - на рівні 26,95 - 26,97 гривні за долар, зазначають Патріоти України.