Сім мільярдів "Газпрому" на вітер: 20 свердловин виявилися порожніми, для "Сили Сибіру" немає газу

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів.

Російський енергетичний гігант "Газпром" спіткав черговий провал. Про нього розповів впливовий російський Telegram-канал "Кремлівський мамковед", передають Патріоти України.

Проблема у "Газпрому" виникла з Чаяндінським родовищем, яке вважалося одним з найбільших в РФ за величиною видобутих запасів. Из-за спешки и халатности, геологоразведка и разработка Чаяндинского месторождения была проведена с многочисленными нарушениями. Ошиблись с тестами горной породы и с буровым раствором", - розповів ресурс.

Він уточнив, що "Газпром" пробурив 20 свердловин, на що витратив близько 7 мільярдів рублів, а ті виявилися порожніми. "Скважины... должны были принести в перспективе ₽334 млрд просто не дают газ", - зазначив "Кремлівський мамковед".

Він констатував, що під загрозою опинився єдиний стабільний канал експорту газу, який мінімально залежить від санкцій США. Мова про газопровід "Сила Сибіру", для якого Чаяндінське родовище є основною ресурсною базою. Даний провал, зазначив Telegram-канал, ще більше посилив і так критичне після поразки з Україною становище. "Из-за систематической халатности теряются не только сотни миллиардов рублей, но и геополитические победы", - поскаржився ресурс.

читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://www.dialog.ua/business/202079_1582754024

Українці зобов'язані заплатити 18% податку за доходи за кордоном, оренду та деякі подарунки: Що треба знати про правила

неділя, 27 липень 2025, 9:19

Українці зобов'язані задекларувати додатковий дохід та заплатити за нього податки. Йдеться, наприклад, про будь-який дохід від незалежної професійної діяльності (якщо ви не створили ФОП). Ставка податку становить 18% (податок на доходи фізосіб) плюс 5%...

От такі гібридні стосунки: Україна обійшла Росію по імпорту ще однієї позиції в агробізнесі, поставивши абсолютний для себе рекорд

неділя, 27 липень 2025, 6:56

Якість і ціна української продукції вабить китайський ринок більше ніж російської. Адже без західної селекції, добрив та з ціновими обмеженнями Москви, агробізнес ворожої держави занепадає. В маркетинговому сезоні 2024/2025, який закінчився 30 червня 2...