"Сюрприз" на ринку валют: Гривня вийшла з триденного ступору

Котирування гривні до долара США на міжбанківському валютному ринку в п'ятницю, до закриття торгів встановилися на рівні 24,10/24,12 грн/дол., що на 5 копійок вище за рівень закриття торгів у попередні три дні – у вівторок, середу та четвер.

За інформацією дилерів комерційних банків, котирування гривні до євро встановилися на рівні 26,62/26,64 грн/євро, що на 14 копійок вище за рівень закриття попередніх торгів. Національний банк України на понеділок, 25 листопада, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 24,1643 грн/дол., до євро – на рівні 26,7208 грн/євро.

Хіти тижня. Газ дешевшає, обсяги продажу основному покупцю падають: "Газпром" оновив свій рекорд падіння прибутку. - Ще й з Україною розрахуватись по судам не вистачить?

неділя, 8 грудень 2019, 15:00

Конкуренція зростає через нарощування поставок скрапленого газу з США та інших гравців, котрі націлились на зменшення "російського пирога" на європейському ринку, основному для російського монополіста. Чистий прибуток "Газпрому" в третьому кварталі зни...

Чоловік Топольської в пошуках нової роботи: Членом наглядової ради "Укрзалізниці" може стати Лещенко

неділя, 8 грудень 2019, 13:44

Зараз до складу наглядової ради АТ УЗ входять чотири незалежних члена і три представника держави. Кабінет міністрів України затвердить двох нових членів наглядової ради АТ "Укрзалізниця" - представників від держави. Переможцями конкурсного відбору стал...