Складно жити, коли ти - скрепний: У Росії виник дефіцит популярного продукту

Мінськ був одним з основних постачальників салату романо після введення Москвою у 2014 році ембарго у відповідь на санкції Заходу.

Росіянам доведеться забути про "бездуховний" "Цезар"? Ілюстрація: соцмережі.

У Росії виник дефіцит салату романо, який використовується при приготуванні салату "Цезар". Дефіцит спровокувало припинення Білоруссю видачі сертифікатів продукції зі списку санкцій, що надходить у республіку з третіх країн для реекспорту до Росії, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, Мінськ був одним з основних постачальників салату романо після введення Москвою у 2014 році ембарго у відповідь на санкції Заходу. До Росії через Білорусь поставлялася продукція, вирощена в Ірані. Однак, за словами експертів, реальне походження салатів, що поставляються з республіки, з'ясувати складно.

Російські постачальники заявили, що проблеми з постачанням іранського салату почалися приблизно десять днів тому. У той же час у Федеральній службі з ветеринарного і фітосанітарного нагляду заявили, що, якщо салат був вирощений в Ірані, то проблем не повинно було виникнути.

Однак, якщо "іранський" салат був вирощений у "санкційних країнах" і поставлявся транзитом через Білорусь, то це говорить про обґрунтованість претензій відомства до Мінська.

Джерело: РБК.ру

У Росії нові проблеми: Нові санкції ЄС можуть включати заборону на постачання в РФ смартфонів, - ЗМІ

понеділок, 26 вересень 2022, 12:27

Ряд європейських країн підтримали введення більш жорстких санкцій щодо Росії. Зокрема, йдеться про заборону на експорт в країну "десятків категорій високотехнологічних товарів", включаючи смартфони, передають Патріоти України. Такі заходи пропонують вв...

Світові ціни на нафту продовжують знижуватись, штурмуючи "дно" довоєнних рівнів

понеділок, 26 вересень 2022, 12:04

Очікується, що ціни на нафту WTI можуть вийти на нижню межу на рівні 75 доларів за барель, тоді як для Brent 80 доларів будуть подушкою безпеки. Так, ф'ючерси на нафту марки Brent із постачанням у листопаді впали на 0,63%, до 85,61 доларів. При цьому ф...