Складно жити, коли ти - скрепний: У Росії виник дефіцит популярного продукту

Мінськ був одним з основних постачальників салату романо після введення Москвою у 2014 році ембарго у відповідь на санкції Заходу.

Росіянам доведеться забути про "бездуховний" "Цезар"? Ілюстрація: соцмережі.

У Росії виник дефіцит салату романо, який використовується при приготуванні салату "Цезар". Дефіцит спровокувало припинення Білоруссю видачі сертифікатів продукції зі списку санкцій, що надходить у республіку з третіх країн для реекспорту до Росії, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, Мінськ був одним з основних постачальників салату романо після введення Москвою у 2014 році ембарго у відповідь на санкції Заходу. До Росії через Білорусь поставлялася продукція, вирощена в Ірані. Однак, за словами експертів, реальне походження салатів, що поставляються з республіки, з'ясувати складно.

Російські постачальники заявили, що проблеми з постачанням іранського салату почалися приблизно десять днів тому. У той же час у Федеральній службі з ветеринарного і фітосанітарного нагляду заявили, що, якщо салат був вирощений в Ірані, то проблем не повинно було виникнути.

Однак, якщо "іранський" салат був вирощений у "санкційних країнах" і поставлявся транзитом через Білорусь, то це говорить про обґрунтованість претензій відомства до Мінська.

Джерело: РБК.ру

Частині українців виплатять по 3350 гривень: Хто може сподіватися на допомогу і що треба знати

неділя, 29 січень 2023, 21:28

Через повномасштабну війну, яку веде росія проти нашої країни, багато українців продовжують отримувати допомогу у вигляді грошових коштів від різних організацій або від держави, передають Патріоти України. Громадяни, які втратили частину свого заробітк...

Готуйтеся до удару по кишені! Київстар підвищить вартість найпопулярніших тарифів з 1 лютого: Що абонентам запропонують взамін

неділя, 29 січень 2023, 12:30

Київстар з 1 лютого підвищить вартість тарифів у двох популярних лінійках - Все разом та Київстар ТБ. Про це абонентів попередили через SMS-повідомлення. При цьому мобільний оператор запропонує альтернативні пакети послуг, які будуть не гіршими за попе...